menu


Poprzedni temat «» Następny temat
Postacie NPC
Autor Wiadomość
Berrylane


Wysłany: 2018-02-23, 18:23   Postacie NPC
  
Berrylane


postacie npc
MAURICE MAPPLES - BURMISTRZ


użyczany wygląd: Gary Oldman
Burmistrz miasteczka, 60 lat. Człowiek miły i uczciwy, stara się skutecznie odgrodzić Berrylane od krwawych wydarzeń sprzed trzydziestu lat. Mężczyźni z tej rodziny od początku istnienia miasteczka wybierani byli właśnie do piastowania tego stanowiska. Sam Maurice wybrany został do tej roli ponad trzydzieści lat temu i wciąż utrzymuje się na szczycie, bo mieszkańcy nie wyobrażali sobie nikogo innego jako swojego przewodnika. W czasie morderstw Huntsmana mężczyzna stracił swą ukochaną żonę, która zginęła z rąk szaleńca. W późniejszym czasie ożenił się po raz kolejny, lecz i tym razem nie miał szczęścia - młoda żona zostawiła go i dzieci po czym wyjechała z Berrylane. Nieoficjalnie mówi się o tym, że zazdrosny Maurice ją zabił, ale są to tylko domysły ciekawskich mieszkańców. Został zamordowany podczas masakry w Ratuszu.

Gregory Howell - szeryf


użyczany wygląd: David Harbour
Szeryf miasteczka z kilkunastoletnim stażem, obecnie ma 54 lata. Ponury mężczyzna, cichy i tajemniczy. Zawsze samotny, nie założył nigdy rodziny. Miał swój bezpośredni udział w akcjach mających na celu złapanie Huntsmana. Po mieście krążą plotki, że skrywa wiele tajemnic, ale nikt nie odważył się dotąd wypowiedzieć ich nagłos. Jako policjant wykazał się jednak podczas pamiętnej nocy, gdy udało się silnie zranić uciekającego Fullera, choć wielu wciąż mu wypomina, że powinien był go wówczas zabić. Niektórzy jednak twierdzą, że kierowały nim osobiste pobudki, bo Howell i Fuller rzekomo byli przyjaciółmi. Ile jest w tym prawdy? Nikt tego nie wie. Jako szeryfa mieszkańcy znać go mogą jednak jako uprzejmego i sprawiedliwego mężczyznę, dla którego praca jest najważniejsza.

Diana Stanguard - dziennikarka


użyczany wygląd: Lara Jean Chorostecki
Dziennikarka, 32 lata. Jej rodzice byli ofiarami Huntsmana, co dość mocno odbiło się na jej życiu. Ma silne poczucie sprawiedliwości i od najmłodszych lat stara się pomagać innym. Początkowe lata życia spędziła poza Berrylane, jednak prędko tu wróciła i od tej pory jest znaną i lubianą dziennikarką, która stacza ciągłe bitwy z burmistrzem. Nie podoba jej się to, że próbuje zatuszować morderstwa Huntsmana. Jest właścicielką bloga graveyard, który prowadzi, by wszyscy mieszkańcy mogli być na bieżąco z najnowszymi nowinkami w mieście.

Szalony Steve - miejscowy dziwak


użyczany wygląd: Mackenzie Crook
Bezrobotny, bezdomny i, jak sama nazwa wskazuje, szalony 47 letni mężczyzna. To on jest głównym bohaterem legendy o potworze z jaskini i to za jej sprawą stracił dosłownie wszystko - bliskich, pracę, dom. Teraz najczęściej można go spotkać w barze, pijącego piwo czy pod szkołą, straszącego dzieciaki swoją opowieścią. A gdzie mieszka Steve? Cóż, tego nikt nie wie. Jego adres zmienia się codziennie. Raz można go zobaczyć śpiącego pod samym barem, innym razem w jakiejś uliczce, a za kilka dni znowu rozbija swój mały, przenośny dom obok kolejnego pubu. Tak naprawdę mężczyzna nazywa się Steve Bowden.

Roscoe Flanagan - lider gangu lizards


użyczany wygląd: Manu Bennett
Budzący ogólny postrach 46 letni mężczyzna od najmłodszych lat należał do gangu. Dzięki swojej inteligencji i sprytowi szybko wspinał się w hierarchii Jaszczurek i już od kilkunastu lat zarządza całą paczką degeneratów. Mieszka na obrzeżach lasu, a żonę zmarłą przy porodzie ostatniego dziecka pochował zaraz obok swojego domu. Niektórzy z mieszkańców twierdzą, że popełniła samobójstwo, a inni, że sam Roscoe ją wykończył. Poza tym Flanagan może się poszczycić pokaźną kartoteką policyjną - kradzieże, napaść na funkcjonariusza, a także te nieudowodnione zastraszania czy morderstwa - i trójką dzieci, które przez jego powiązania z gangiem nigdy nie miały łatwego życia.


HUNTSMAN - Francis Fuller?


użyczany wygląd: Sean Bean
Morderca grasujący w Berrylane w latach 1985 - 1988. Swą twarz zakrywał maską myśliwską. Ofiary wybierał losowo - zwabiał je do ciemnego lasu i tam dokonywał brutalnych morderstw - każdą osobę pozbawiał serca, które zabierał ze sobą jako trofeum. W sumie odnaleziono jego czternaście ofiar, choć niektórzy twierdzą, że pozbawił życia większą ilość osób. Mimo policyjnej akcji nie udało się go ująć, w dodatku do dzisiaj nie odnaleziono jego ciała. Pseudonim "Huntsman" morderca zyskał z powodu specyfiki swojego działania - w morderstwach stosował znane myśliwym techniki. Prawdziwe imię i nazwisko seryjnego zabójcy to Francis Fuller. Mężczyzna miałby teraz prawdopodobnie 57 lat.


* wskazane wyglądy są jedynie sugestią Administracji i nie są oficjalnie wpisane na listę zajętych wizerunków
  
[Profil]
 
 
Berrylane


Wysłany: 2019-05-20, 20:26   
  
Berrylane


nowe postacie npc
Shirley Bachmann - burmistrz


użyczany wygląd: Gillian Anderson
Shirley została powołana na burmistrza miasta zaraz po krwawych i niecodziennych wydarzeniach, które rozegrały się w Berrylane. Śmierć M. Mapplesa i późniejsza ucieczka pana T. Allporta (który został wybrany na burmistrza przez mieszkańców) sprawiły, że ciężko było powierzyć tę rolę komukolwiek. Shirley pochodzi z Dallas, gdzie również się wychowała i dorastała. W Berrylane mieszka od zaledwie pięciu lat, lecz mimo to zyskała sympatię i przyjaźń tutejszej zbiorowości. Ta pięćdziesięcioletnia kobieta w swoim postępowaniu jest niezwykle konsekwentna i rozsądna, a jej główną misją jest zadbanie, by Berrylane stało się miastem bezpiecznym. Główny nacisk stawia na próbę unowocześnienia miasta, wyznając przy tym hasła LGBT i feminizmu. Nikomu także nie umknął fakt, że Shirley od niedawna żyje w wolnym związku z inną kobietą (Geraldine Foster), przez co stała się głównym tematem plotek i kpin.


Geraldine Foster - przedstawiciel Railroad


użyczany wygląd: Julianne Moore
Geraldine jest sześćdziesięcioletnią kobietą, która twardo stąpa po ziemi. Mieszka w leśnej chatce, z dala od ludzi i rzekomo (jeśli wierzyć plotkom) prowadzi tajemniczą grupę Railroad. Jest jednak miła i pomocna, niczego się nie boi i gotowa jest do wielu poświęceń. Stroni jednak od ludzi, a w centrum Berrylane bywa niezwykle rzadko. Dawniej pracowała jako prokurator, lecz od dwóch lat jest bezrobotna. Życiowa partnerka Shirley Bachmann, bliska przyjaciółka Grega Howella.

Daniel Morales - przedstawiciel Straży Sąsiedzkiej


użyczany wygląd: Woody Harrelson
Wesoły i pomocny starszy pan z sąsiedztwa. Ma już na karku sześćdziesiąt jeden lat, odchowane dzieci i piękną żonę, z którą mieszka w uroczym domku przy jeziorze. To on powołał do życia organizację zwaną "straż sąsiedzka" i opiekuje się nią od dobrych trzydziestu lat. Z zawodu nauczyciel wf-u, z zamiłowania obserwator ptaków. Nie warto jednak zaufać mu bez reszty - Daniel potrafi być niezwykle irytujący i nieobliczalny. Kto wie, może chowa w swojej piwnicy jakieś trupy?

Minnie Stewart - naczelna plotkara


użyczany wygląd: Helena Bonham Carter
Minnie ma 52 lata, jest wdową, a jej jedyna córka mieszka obecnie w odległej Australii. Kobieta jednak nie jest z tego powodu smutna - uwielbia opowiadać o niej przeróżne historie, przeważnie wymyślone. Jest właścicielką jednego z najlepszych sklepów spożywczych Berrylane i oczywiście jest przy tym prawdziwą skarbnicą wiedzy. Kto, gdzie i z kim? Dowiesz się tylko u niej. Jest wścibska, egoistyczna i próżna, a jeśli jest dla ciebie miła, możesz być pewny, że czegoś po prostu chce.


Randall Gibson - miejscowy wandal


użyczany wygląd: Lucas Hedges
Randall to dziewiętnastoletni chłopak, który od urodzenia wędruje z rąk do rąk. Nikt nie zna jego prawdziwej historii, lecz plotki mówią, że matka porzuciła go w kartonie na śmietniku, skąd trafił do domu dziecka. Każda z rodzin zastępczych, które się nim opiekowały, prędko odsyłała go do przytułku, czego powodem było jego agresywne zachowanie. Chłopak wylądował także w poprawczaku przez drobne przestępstwa, których się dopuszczał. Teraz wrócił do Berrylane po dłuższej nieobecności, terroryzując przy tym mieszkańców. Zaczepia, prowokuje i wyłudza pieniądze. Włóczy się po opuszczonych budynkach i uznaje Huntsmana za swojego idola.

* wskazane wyglądy są jedynie sugestią Administracji i nie są oficjalnie wpisane na listę zajętych wizerunków
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
BERRYLANE POGODA
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 7