• Zaloguj
 • Rejestracja
 • Berrylane :: Grupy
  nieznajomy
 • ABY FORUM DZIAŁAŁO PRAWIDŁOWO, ZALECAMY WYKONANIE TWARDEGO RESETU - CTRL + F5, CTRL +FN +F5 LUB COMMAND +OPTION +R
 • Wraz z majem w centrum Berrylane ruszyły przygotowania do obchodów Armed Forces Day. Tegoroczny festyn zostanie wzbogacony o grę terenową.
 • Policja donosi, że na terenach White Hills, dookoła drzwi wielu domów nieznany sprawca rozmazał czerwoną ciecz. Zgłoszono też znalezione w okolicy niepokojące ołtarzyki.
 • W Crimson Woods zauważono tajemniczą wycinkę drzew, a władze miasta milczą na ten temat.
 • Granica między gangiem, a praworządnymi mieszkańcami Berrylane w ostatnim czasie zaczęła się zacierać - zaleca się omijać tereny Pink Waters.
 • WYKORZYSTAJ SWÓJ KUPON - WARUNKI REALIZACJI KUPONÓW GRACZA
 • DZIENNIKI ODZNACZEŃ - ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ JE NA NAGRODY
 • WIADOMOŚCI LIPIEC/SIERPIEŃ
 • ZADANIA LOSOWE
 • - SZYBKIE POSZUKIWANIA ZNAJDŹ PARTNERA DO GIER
 • urodzinowa loża - wyniki głosowania
 • Stevie / ANKO
  Greyson / Martyna
  Lilianne / Lilka
  Kara / Jola
  Raine / Ada


  Berrylane Strona Główna » Organizacja » Centrum dowodzenia » Pomocne » Grupy
  Poprzedni temat «» Następny temat
  Berrylane  -


  -


  -

  Berrylane
  administrator
    
  FALLEN CLOUD
     .

    
  .

    
  100 y.o.

    
  100 cm

    


  2017-11-11, 15:59


  PSYCHO

  niezależni niezdecydowani wolni

  Osoby te słyną z niekonwencjonalnej myśli i niezależności intelektualnej. Ciągle odkrywają coś nowego tworząc nowe idee. Są pełne paradoksów, pragną rzeczy wzajemnie ze sobą sprzecznych. Z jednej strony lubią być same, z drugiej jednak pragną towarzystwa. Nie lubią konserwatyzmu i ograniczeń nakładanych przez społeczeństwo. Każda próba przytrzymania ich w miejscu lub jakakolwiek forma ograniczania, tylko sprowokuje do ucieczki. Muszą być wolne, pragną żyć na własną rękę w sposób nieskrępowany. Wolność jest dla nich nie tylko marzeniem i ideałem egzystencji – jest to wyznacznik dobrego samopoczucia. Zazwyczaj wybiegają myślami daleko w przyszłość i nie ograniczają się do tego, co jest wszystkim powszechnie znane. Są tolerancyjne oraz inteligentne - dlatego niewiele może je zadziwić.
  CHILD'S PLAY

  wrażliwi infantylni zagadkowi

  Osoby wrażliwe, wiecznie niezdecydowane i nieodgadnione. W życiu kierują się intuicją i przeczuciem, nikt nie jest w stanie stwierdzić, jak zachowają się w danej sytuacji. Bywają nieśmiałe, skryte i często uciekają w świat iluzji i marzeń. Mają niczym nieograniczoną wyobraźnię, są niezwykle twórcze, lecz często swoich zdolności nie wykorzystują, gdyż brak im systematyczności i nie znoszą przymusu. Ich ufność i zdolność do poświęcania się często brane są przez innych za naiwność. Chcą naprawiać świat, ale gubią się w przyziemnych obowiązkach. Bywają bardzo przywiązane do domu, rodziny i przyjaciół, gdyż bez nich czują się bezwartościowe i niepotrzebne. Chętnie pomogą w rozwiązywaniu cudzych problemów, ponieważ dzięki temu czują się lepiej. Często działają na rzecz własnej zguby. Są pechowe i nie trafiają na niefortunne zdarzenia przypadkiem, przyciągają je do siebie przez grymaszenie, lenistwo i dobieranie sobie kiepskich partnerów oraz przyjaciół.
  SINISTER

  odważni egocentryczni marzyciele

  Marzyciele, których ambicje zazwyczaj przerastają ich możliwości. Otaczają się tylko takimi osobami, od których mogą czerpać korzyści w przyszłości. Dostosowują się do środowiska, w którym obecnie przebywają, gdyż nie mogą znieść, kiedy ktoś za nimi nie przepada, choć same nie lubią zbyt wielu osób. Łatwo wytrącić ich z równowagi, kochają się sprzeczać i przekomarzać. Są też odważne i pewne siebie, potrafią korzystać z życia i czerpać z niego wszystko, co najlepsze. Ich dewizą jest łącznie przyjemnego z pożytecznym, dlatego są bardzo wybredne jeśli chodzi o znalezienie pracy. Ich działania są poprzedzone dokładnym rozeznaniem sytuacji i oceną szans. Lubią podróżować i poznawać świat, mają dużą wyobraźnię i dobrą pamięć.
  FRIDAY THE 13TH

  sprawiedliwi optymistyczni przyjacielscy

  Osoby bezstronne i mające silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Stają w obronie słabszych, buntują się przeciw ludzkiej krzywdzie i niedoli, a cały świat traktują jak swoją rodzinę. Z optymizmem patrzą w przyszłość i nie wracają do starych dziejów. Są specjalistami lekkiej i dowcipnej rozmowy, uwielbiają flirtować i prawić innym komplementy. Lubią być kochane i uwielbiane, dlatego wszystkim starają się dogodzić. Decyzje podejmują powoli i ostrożnie, zawsze jednak trafnie. Wolą rozrywkę od obowiązków, ale sukcesy z tego powodu wcale ich nie omijają. Prawdopodobnie mogłyby osiągnąć w życiu więcej, ale ze względu na luźne podejście do swoich obowiązków nie zawsze realizują wyznaczone cele.
  SCREAM

  wybuchowi prowokatorzy szczerzy

  Lubią szokować i prowokować swoim sposobem bycia, wyglądem oraz pomysłami. Interesują się wszystkim i wszystkiego chcą w życiu spróbować. Są odważni i spontaniczni. Cechuje ich bezpośredniość i szczerość. Kochają oszukiwać i bawić się uczuciami innych. Mają chłonny umysł i szerokie horyzonty. Potrzebują w życiu szczytnych celów, wzniosłych idei oraz licznych pasji. Pchani wrodzoną ciekawością i upodobaniem do zmian wpadają często w życiowe tarapaty. Trudno im się do czego lub kogokolwiek przywiązać. Ich związki miłosne należą do bardzo romantycznych i ekscytujących, niestety niezbyt trwałych. Źle znoszą rutynę i domową codzienność. Nie radzą sobie z odpowiedzialnością za bliskich, mają także pewien kłopot z dochowaniem wierności. Są też wybuchowe, a pod wpływem impulsu są w stanie powiedzieć coś, czego później żałują. Osoby te lubią być w centrum uwagi i nigdy nie godzą się być na drugim miejscu.
  REPULSION

  skryci inteligentni depresyjni

  Osoby te wydają się oziębłe i odseparowane od reszty otoczenia. To dlatego, że mają problem z identyfikowaniem się z własnymi emocjami. Są podatne na życie w sprzeczności z uczuciami. Nie lubią ich analizować, więc często udają, że wszystko jest w porządku. Interesują się również często okultyzmem, zjawiskami paranormalnymi, teoriami spiskowymi i ogólnie wszystkim, co dotyczy niewyjaśnionych tajemnic. Odczuwają wielki lęk przed poniesieniem porażki w jakiejkolwiek dziedzinie. Z tego powodu przez większość życia są bardzo skryte. Jeśli coś się nie uda, kariera pójdzie nie po ich myśli albo przegrają w dyskusji tracą w siebie wiarę i potrzebują czasu, by na nowo odzyskać chęć do czegokolwiek. Są mało odporne psychicznie, często nie radzą sobie z trudnościami, mają skłonność do depresji i uzależnień.

    

  berrylane
  .
  piszę posty
   
  Berrylane  -


  -


  -

  Berrylane
  administrator
    
  FALLEN CLOUD
     .

    
  .

    
  100 y.o.

    
  100 cm

    


  2017-11-11, 16:51


  FINAL DESTINATION

  Konta specjalne.
  CONJURING

  Użytkownicy wyróżnieni za swoją aktywność w grze.
  LOST HIGHWAY

  Postacie nieaktywne.

    

  berrylane
  .
  piszę posty
   
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do: