menu


Poprzedni temat «» Następny temat
wyniki urodzinowej loży
Autor Wiadomość
Berrylane


Wysłany: 2019-06-24, 16:30   wyniki urodzinowej loży
  
Berrylane


wyniki urodzinowej loży
Etap nominacji i głosowania już za nami, czas więc przedstawić oficjalne wyniki urodzinowej loży! Niestety nie obyło się bez jednej pomyłki, którą zmuszone byłyśmy skorygować. Po sprawdzeniu, które z głosów nie zostały oddane poprawnie, jednej postaci ubyło jednego głosu. Prezentuje się to następująco:

IMPREZOWICZ - SKINS
    I miejsce – BILLIE MARVEL (6 głosów)
    II miejsce – THEODORE EMERSON (4 głosy)
    III miejsce – CLYDE FARADAY, FREDDIE TUCKER, CORA BRAXTON, CAESAR FLANAGAN, BABY HEMINGWAY (3 głosy)


ŁAMACZ SERC - SEX AND THE CITY
    I miejsce – RAINE SOMERSET (6 głosów)
    II miejsce – JACOB WARDWELL, DAGNY BOWDEN (5 głosów)
    III miejsce – BABY HEMINGWAY, BOOKER FLANAGAN (4 głosy)


GŁOWA RODZINY - THIS IS US
    I miejsce – PENNY MAYFIELD (10 głosów)
    II miejsce – FIONA MILLINGTON, ARIZONA FARADAY, CHANDLER DAWSON, KARA BELFREY, JULIE ELLINGTON (3 głosy)
    III miejsce – WOLFGANG HARGREEVES, LILIANNE WALKER, EVAN HANNINGAN (2 głosy)


CZARNY CHARAKTER - HANNIBAL
    I miejsce – EDDIE RAYMOND (7 głosów)
    II miejsce – RAINE SOMERSET (6 głosów)
    III miejsce – DEBORAH BERESFORD (5 głosów)


CRUSH - BAYWATCH
    I miejsce – RUFUS MELBOURNE (4 głosy)
    II miejsce – BOOKER FLANAGAN, WESLEY WESTWOOD, COLTER FARADAY, CALLUM BELFREY, JACOB WARDWELL, TESSA ALLEN (3 głosy)
    III miejsce – CHRISTIAN OSBOURNE, PARKER EMERSON, DARCY HARGREEVES, BABY HEMINGWAY, LEONARD MARVEL (2 głosy)


HIPOCHONDRYK - THE WALKING DEAD
    I miejsce – REESE MAYFIELD (8 głosów)
    II miejsce – THEODORE EMERSON, ARIZONA FARADAY (5 głosów)
    III miejsce – LOLLE MOSELEY, MAYA BELFREY (4 głosy)


WIECZNE DZIECKO - THE SOCIETY
    I miejsce – JOSH TAYLOR JR., AIDAN ACKERMANN (7 głosów)
    II miejsce – LORELEI MILLINGTON (6 głosów)
    III miejsce – STEVIE MAYFIELD (4 głosy)


NAJLEPSZA POSTAĆ DAMSKA - ORANGE IS THE NEW BLACK
    I miejsce – KARA BELFREY (6 głosów)
    II miejsce – BABY HEMINGWAY (5 głosów)
    III miejsce – CORA BRAXTON, BILLIE MARVEL, LILIANNE WALKER (4 głosy)


PECHOWIEC - LEMONY SNICKET'S A SERIES OF UNFORTUNATE EVENTS
    I miejsce – PENNY MAYFIELD (7 głosów)
    II miejsce – SIENNA MAYFIELD, ARIZONA FARADAY, PAISLEY MAYFIELD (4 głosy)
    III miejsce – HOLDEN MARVEL, COLTER FARADAY (3 głosy)


PRZEŚLADOWCA - YOU
    I miejsce – EDDIE RAYMOND (11 głosów)
    II miejsce – LORELEI MILLINGTON (6 głosów)
    III miejsce – LOU STEINFELD (4 głosy)


DUCHY PRZESZŁOŚCI - THE HAUNTING OF HILL HOUSE
    I miejsce – ELIO LEONELLI, JACOB WARDWELL (5 głosów)
    II miejsce – LILIANNE WALKER, EDDIE RAYMOND (4 głosy)
    III miejsce – THEODORE EMERSON, CHRISTIAN OSBOURNE, REESE MAYFIELD (3 głosy)


DRAMATURG - BREAKING BAD
    I miejsce – THEODORE EMERSON (7 głosów)
    II miejsce – DEBORAH BERESFORD, PAISLEY MAYFIELD (5 głosów)
    III miejsce – ARIZONA FARADAY (4 głosy)


NAJLEPSZA POSTAĆ MĘSKA - BODYGUARD
    I miejsce – COLTER FARADAY (6 głosów)
    II miejsce – CALEB ROGERS, THEODORE EMERSON, BOOKER FLANAGAN (5 głosów)
    III miejsce – WESLEY WESTWOOD, DETLEFF O'DIN (3 głosy)


TAJEMNICZA DUSZA - TWIN PEAKS
    I miejsce – LILIANNE WALKER (6 głosów)
    II miejsce – ASTRID REINHART, VICTORIA MORGENSTERN (4 głosy)
    III miejsce – THOMAS HARGEREEVES, RAINE SOMERSET, DETLEFF O'DIN, COLTER FARADAY, KARA BELFREY (3 głosy)


WIECZNY ZAWODNIK - GAME OF THRONES
    I miejsce – KARA BELFREY (6 głosów)
    II miejsce – MAXINNE FLANAGAN (5 głosów)
    III miejsce – ROWAN MACKENZIE, SAFIYA BRECKENRIDGE (4 głosy)


MISTRZ KICZU - RIVERDALE
    I miejsce – FRED MILLINGTON (6 głosów)
    II miejsce – ARIZONA FARADAY, JOSH TAYLOR JR. (5 głosów)
    III miejsce – INGMAR KAMMERLING, HAYDEN A. LYONS, NOAH FARADAY, TESSA ALLEN (4 głosy)


GIRL POWER - GIRLS
    I miejsce – BABY HEMINGWAY & CORA BRAXTON (9 głosów)
    II miejsce – FRANKIE HARVEY & KARA BELFREY (6 głosów)
    III miejsce – MAXINNE FLANAGAN & KARA BELFREY, DAGNY BOWDEN & PAISLEY MAYFIELD (5 głosów)


PARA ZUPEŁNIE NIEDOBRANA - THE VAMPIRE DIARIES
    I miejsce – FINLEY BOWDEN & HAYDEN A.LYONS (6 głosów)
    II miejsce – LEONARD MARVEL & FALLON KINGSLEY, COLTER FARADAY & JEGO RODZINA (4 głosy)
    III miejsce – WESLEY WESTWOOD & RAINE SOMERSET, BOOKER FLANAGAN & SIENNA MAYFIELD, CELIA LEWIS & NOAH FARADAY (3 głosy)


BROMANCE - BAND OF BROTHERS
    I miejsce – COLTER FARADAY & BOOKER FLANAGAN (9 głosów)
    II miejsce – THEODORE EMERSON & TERRY O'CONNELL (6 głosów)
    III miejsce – NOAH FARADAY & CALEB ROGERS, WESLEY WESTWOOD & COLTER FARADAY (5 głosów)


FRIENDZONE - THE BIG BANG THEORY
    I miejsce – FRED MILLINGTON & BABY HEMINGWAY (8 głosów)
    II miejsce – HOLDEN MARVEL & DEBORAH BERESFORD, DETLEFF O'DIN & SAFIYA BRECKENRIDGE (5 głosów)
    III miejsce – WOLFGANG & ELLEN HARGREEVES, MILES APPLEBY & BABY HEMINGWAY, SAMANTHA FLANAGAN & ROCKY MAYFAIR (4 głosy)


MIESZANKA WYBUCHOWA - HOW TO GET AWAY WITH MURDER
    I miejsce – DETLEFF O'DIN & SAFIYA BRECKENRIDGE (7 głosów)
    II miejsce – ELIO LEONELLI & DEBORAH BERESFORD (5 głosów)
    III miejsce – PARKER EMERSON & LORELEI MILLINGTON (4 głosy)


ONE TRUE PAIRING - X FILES
    I miejsce – THEODORE EMERSON & TERRENCE O'CONNELL (7 głosów)
    II miejsce – COLTER FARADAY & BABY HEMINGWAY (6 głosów)
    III miejsce – DETLEFF O'DIN & LILIANNE WALKER (5 głosów)


POWER COUPLE - I LOVE LUCY
    I miejsce – KARA & CALLUM BELFREY (11 głosów)
    II miejsce – MAEVE & DARCY HARGREEVES (8 głosów)
    III miejsce – BOOKER FLANAGAN & SIENNA MAYFIELD (6 głosów)


NAJWIĘKSI WROGOWIE - THE PUNISHER
    I miejsce – KARA BELFREY & CAŁY ŚWIAT (POZA CALLUMEM) (7 głosów)
    II miejsce – BABY HEMINGWAY & ASTRID REINHART (6 głosów)
    III miejsce – DEBORAH BERESFORD & ELIO LEONELLI, NOREEN FARADAY & COLTER FARADAY (4 głosy)


SWINGERSI - SENSE8
    I miejsce – ARTHUR KENNEDY & TERRENCE O'CONNELL & THEODORE EMERSON (9 głosów)
    II miejsce – BABY HEMINGWAY & FRED MILLINGTON & HAPPY APPLEBY (5 głosów)
    III miejsce – WOLFGANG HARGREEVES & ELLEN HARGREEVES & NICOLE PARRISH, COLTER FARADAY & BABY HEMINGWAY & FRED MILLINGTON, PENNY MAYFIELD & WESLEY WESTWOOD & RAINE SOMERSET (4 głosy)


PRZYJACIELE OD KIELISZKA - HOW I MET YOUR MOTHER
    I miejsce – LOU STEINFELD & CELIA LEWIS, DAGNY BOWDEN & JACOB WARDWELL (8 głosów)
    II miejsce – ROWAN MACKENZIE & CLYDE FARADAY, GEMMA SULLIVAN & BILLIE MARVEL (5 głosów)
    III miejsce – CLYDE FARADAY & BILLIE MARVEL (4 głosy)


NAJLEPSZA RODZINA - THE UMBRELLA ACADEMY
    I miejsce – RODZINA MAYFIELD (9 głosów)
    II miejsce – RODZINA HARGREEVES (8 głosów)
    III miejsce – PRACOWNICY JOE'S (5 głosów)


NAJLEPSI PRZYJACIELE - FRIENDS
    I miejsce – CORA BRAXTON & BABY HEMINGWAY (6 głosów)
    II miejsce – VICTORIA MORGENSTERN & FREDDIE TUCKER & DEACON HARGREEVES & STEVIE MAYFIELD & MILES APPLEBY (5 głosów)
    III miejsce – NOAH FARADAY & CALEB ROGERS, COLTER FARADAY & WESLEY WESTWOOD, COLTER FARADAY & BOOKER FLANAGAN, TESSA ALLEN & OLIVIA MARVEL (4 głosy)


WĄTEK NAJBARDZIEJ WCIĄGAJĄCY - LA CASA DE PAPEL
    I miejsce – TERRENCE O'CONNELL & THEODORE EMERSON (10 głosów)
    II miejsce – RODZINA FARADAY & PRZYJACIELE (7 głosów)
    III miejsce – RODZINA FARADAY & PRZYJACIELE (ŚWIĘTA), LILIANNE WALKER & DETLEFF O'DIN (5 głosów)


WĄTEK NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNY - HART OF DIXIE
    I miejsce – COLTER FARADAY & BABY HEMINGWAY, MAYA BELFREY & FRANKIE HARVEY (5 głosów)
    II miejsce – LOU STEINFELD & THEO EMERSON, JACOB WARDWELL & LILIANNE WALKER, GABRIELLE FINCH & ANDREW HAWTHORNE (4 głosy)
    III miejsce – GABRIELLE FINCH & RUFUS MELBOURNE (3 głosy)


WĄTEK NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCY - STRANGER THINGS
    I miejsce – EDDIE RAYMOND, COLTER FARADAY & MAYA BELFREY (8 głosów)
    II miejsce – GABBY FINCH & RUFUS MELBOURNE (5 głosów)
    III miejsce – ASTRID REINHART & FRED MILLINGTON (4 głosy)


WĄTEK NAJBARDZIEJ ZABAWNY - MONTY PYTHON'S FLYING CIRCUS
    I miejsce – EDDIE RAYMOND (10 głosów)
    II miejsce – BILLIE MARVEL (7 głosów)
    III miejsce – PARKER & THEO EMERSON (5 głosów)


WĄTEK NAJBARDZIEJ DRAMATYCZNY - THIRTEEN REASONS WHY
    I miejsce – WESLEY WESTWOOD & PENNY MAYFIELD (14 głosów)
    II miejsce – LILIANNE WALKER & DETLEFF O'DIN, OLIVIA MARVEL & NOAH FARADAY, PENNY & SIENNA MAYFIELD (5 głosów)
    III miejsce – FALLON KINGSLEY & LEONARD MARVEL (4 głosy)


DRAMATURG - THE END OF THE F***ING WORLD
    Bree Hannigan nie podbiła tematu, więc minus jeden punkt dla Lilianne Walker
    I miejsce – MAJA (COLTER FARADAY) (8 głosów)
    II miejsce – ZOSIA (WESLEY WESTWOOD) (7 głosów)
    III miejsce – LILIANNE WALKER (6 głosów)


NAJLEPSZY GRACZ - HOUSE OF CARDS
    I miejsce – JOLKA (KARA BELFREY (8 głosów)
    II miejsce – LILIANNE WALKER (7 głosów)
    III miejsce – ANECZKA (DAGNY BOWDEN), MAJA (COLTER FARADAY) (5 głosów)


NAUKOWIEC - DR HOUSE
    I miejsce – ANKO (WYATT HARLOWE) (11 głosów)
    II miejsce – KONTO BERRYLANE (9 głosów)
    III miejsce – ADAM (MAYA BELFREY) (7 głosów)


KOMEDIANT - THAT '70S SHOW
    I miejsce – JOLKA (EDDIE RAYMOND) (10 głosów)
    II miejsce – ANKO (BILLIE MARVEL) (8 głosów)
    III miejsce – DETLEFF O'DIN (6 głosów)


NAJLEPSZY PISARZ - THE AFFAIR
    I miejsce – ANKO (STEVIE MAYFIELD), HUNTSMAN (6 głosów)
    II miejsce – AMAZON (FRANKIE HARVEY) (5 głosów)
    III miejsce – PANDA (JACOB WARDWELL), DETLEFF O'DIN, ZOSIA (BABY HEMINGWAY), MAJA (COLTER FARADAY) (4 głosy)


NAJDŁUŻSZE POSTY - ONE TREE HILL
    I miejsce – AMAZON (FRANKIE HARVEY) (9 głosów)
    II miejsce – KAMA (HECTOR HARGREEVES) (6 głosów)
    III miejsce – BOJKA (THOMAS HARGREEVES), ALEX BROWN, OSCAR FLANAGAN (4 głosy)


NAJLEPSZE KREACJE - SUPERNATURAL
    I miejsce – MAJA (COLTER FARADAY) (9 głosów)
    II miejsce – AMAZON (FRANKIE HARVEY) (6 głosów)
    III miejsce – ANKO (BILLIE MARVEL), MARTYNA (PARKER EMERSON), JOLKA (KARA BELFREY) (5 głosów)


MISTRZ MULTIKONT - WESTWORLD
    I miejsce – ANKA (DAGNY BOWDEN) (9 głosów)
    II miejsce – PAULA (FINLEY BOWDEN) (7 głosów)
    III miejsce – ADA (RAINE SOMERSET) (5 głosów)


MISTRZ LEKKIEGO PIÓRA - BLACK MIRROR
    I miejsce – ZOSIA (BABY HEMINGWAY), AMAZON (FRANKIE HARVEY) (5 głosów)
    II miejsce – LILIANNE WALKER, MAJA (COLTER FARADAY) (4 głosy)
    III miejsce – PANDA (JACOB WARDWELL), ADAM (MAYA BELFREY), ANECZKA (DAGNY BOWDEN) (3 głosy)


PRZYJAZNA DUSZA - THE GOOD PLACE
    I miejsce – JOLKA (KARA BELFREY), MAJA (COLTER FARADAY) (9 głosów)
    II miejsce – ZOSIA (BABY HEMINGWAY), ANU (CALEB ROGERS) (5 głosów)
    III miejsce – ANKO (STEVIE MAYFIELD) (4 głosy)


W przeciągu 72h powrzucamy wam odznaki w dzienniki, więc przypominamy o założeniu odpowiedniego tematu, jeśli wasza postać jeszcze dziennika nie posiada.

Już teraz możecie jednak udać się po odbiór swojej nagrody do tego tematu! Znajdziecie tam również informacje o tym, w jaki sposób wybraną nagrodę możecie zrealizować, a także szczegóły dotyczące czasu trwania każdego kuponu.

Wszystkim zwycięzcom i nominowanym serdecznie gratulujemy ❤

Postacie, które w trakcie trwania ankiet znalazły się w grupie nieaktywnych, prawo do odebrania nagrody zarówno graficznej i dodatkowej otrzymają dopiero po ponownej aktywacji postaci w odpowiednim dziale!


  
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 5