• Zaloguj
  • Rejestracja
  • Berrylane :: wyniki rocznicowej loży
    nieznajomy
  • ABY FORUM DZIAŁAŁO PRAWIDŁOWO, ZALECAMY WYKONANIE TWARDEGO RESETU - CTRL + F5, CTRL +FN +F5 LUB COMMAND +OPTION +R
  • Jedna z drużyn gry terenowej znalazła zwłoki ukamienowanego Edwarda Raymonda! Burmistrz obiecuje, że morderca zostanie znaleziony!
  • Las w White Hills sceną zbrodni! Podczas zabawy z okazji Armed Forces Day nie tylko znaleziono zwłoki zaginionego mężczyzny, ale doszło też do morderstwa jednego z opiekunów gry terenowej.
  • Wycinka w Crimson Woods nadal trwa! Aktywiści wyszli na ulicę żądając od miasta wyjaśnień.
  • Pink Waters jeszcze niebezpieczniejsze! Czy grozi nam wojna gangów? Czy Jaszczurki stracą pozycję?
  • WYKORZYSTAJ SWÓJ KUPON - WARUNKI REALIZACJI KUPONÓW GRACZA
  • DZIENNIKI ODZNACZEŃ - ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ JE NA NAGRODY
  • WIADOMOŚCI LIPIEC/SIERPIEŃ
  • ZADANIA LOSOWE
  • - SZYBKIE POSZUKIWANIA ZNAJDŹ PARTNERA DO GIER
  • Stevie / ANKO
    Naomie / Martyna
    Lilianne / Lilka
    Kara / Jola
    Raine / Ada


    Berrylane Strona Główna » Organizacja » Tło fabularne » Strefa Mistrza Gry » Loża Zasłużonych » wyniki rocznicowej loży
    Poprzedni temat «» Następny temat
    Berrylane



    -


    -


    -

    Berrylane
    administrator








      
    FALLEN CLOUD
       .

      
    .

      
    100 y.o.

      
    100 cm

      


    2020-06-29, 18:16


    wyniki rocznicowej loży
    Etap nominacji i głosowania już za nami, czas więc przedstawić oficjalne wyniki urodzinowej loży!

    NAJLEPSZA POSTAĆ ŻEŃSKA - POCAHONTAS
      Precious Wilson nie podbiła tematu, więc minus jeden punkt dla Lilianne Walker.
      I miejsce – Lilianne Walker (7 głosów)
      II miejsce – Baby Hemingway, Kara Belfrey (6 głosów)
      III miejsce – Rue Hayward (5 głosów)


    NAJLEPSZA POSTAĆ MĘSKA - HERCULES
      Precious Wilson nie podbiła tematu, więc minus jeden punkt dla Ephraim Heatherton.
      I miejsce – Colter Faraday (9 głosów)
      II miejsce – Vince Ellington (7 głosów)
      III miejsce – Jacob Wardwell (6 głosów)


    CHOJRAK - THOR
      I miejsce – Callum Belfrey (9 głosów)
      II miejsce – Kara Belfrey (8 głosów)
      III miejsce – Noah Faraday (6 głosów)


    IMPREZOWICZ - MINION BOB
      I miejsce – Stella Lanaghan (7 głosów)
      II miejsce – Gina Flanagan, Prudence Crawley (5 głosów)
      III miejsce – Billie Marvel, Colter Faraday, Erlantz B. Lanaghan, Ginevra Jones (4 głosy)


    PRAWO I PORZĄDEK - LEON (LEON: THE PROFESSIONAL)
      I miejsce – Josh Taylor Jr (9 głosów)
      II miejsce – Chandler Dawson, Perseus Branson (4 głosy)
      III miejsce – Baby Hemingway, Connor Faraday, Edgar Whittmore, Gemma Sullivan, Kara Belfrey, Peony Hayward, Tessa Allen (3 głosy)


    CZARNY CHARAKTER - DARTH VADER
      I miejsce – Berry Mapples, Kara Belfrey (10 głosów)
      II miejsce – Callum Belfrey, Deborah Beresford, Raine Somerset, Samantha Flanagan, Gina Flanagan (4 głosy)
      III miejsce – Dagny Bowden, Frank Hogarth, Naia Castillo (3 głosy)


    SAMOTNIK - SLEEPING BEAUTY
      Precious Wilson nie podbiła tematu, więc minus jeden punkt dla Frank Hogarth i Mathias Hargreeves.
      I miejsce – Lilianne Walker (7 głosów)
      II miejsce – Cedric Pearson, Frank Hogarth (6 głosów)
      III miejsce – Erlantz Lanaghan, Eamon Korven (5 głosów)


    UWODZICIEL - CLOVER (TOTALLY SPIES)
      I miejsce – Hudson Beckett, Lavender Wakefield, Rue Hayward, Wesley Faraday (5 głosów)
      II miejsce – Booker Flanagan, Liam Charleston (4 głosy)
      III miejsce – Annie Allen, Jayson Donovan, Neal Heatherton, Rory Marvel, Ephraim Heatherton (3 głosy)


    PECHOWIEC - GOLLUM
      Precious Wilson nie podbiła tematu, więc minus jeden punkt dla Remus Heatherton.
      I miejsce – Wesley Faraday (7 głosów)
      II miejsce – Jalena Mayfield, Lou Steinfeld, Wolfgang Hargreeves (6 głosów)
      III miejsce – Arizona Faraday, Peggy Marvel (4 głosy)


    DRAMATURG - EEYORE (WINNIE THE POOH)
      I miejsce – Deborah Beresford, Jasmine Mayfield (6 głosów)
      II miejsce – Peggy Marvel (5 głosów)
      III miejsce – Arizona Faraday (4 głosy)


    GŁOWA RODZINY - DR. PHINNEUS POGO
      I miejsce – Lorna Lanaghan (8 głosów)
      II miejsce – Kara Belfrey (6 głosów)
      III miejsce – Stevie Mayfield (5 głosów)


    WIECZNY ZAWODNIK - TERMINATOR
      I miejsce – Berry Mapples (9 głosów)
      II miejsce – Kara Belfrey (8 głosów)
      III miejsce – Jeremiah Kingsley (7 głosów)


    WIECZNE DZIECKO - PETER PAN
      Precious Wilson nie podbiła tematu, więc minus jeden punkt dla Jackson Wheatley.
      I miejsce – Aidan Ackermann (11 głosów)
      II miejsce – Memory Sinclair, Wolfgang Hargreeves (6 głosów)
      III miejsce – Jolly Goldrise (5 głosów)


    DUCHY PRZESZŁOŚCI - CASPER THE FRIENDLY GHOST
      I miejsce – Arizona Faraday, Colter Faraday, Erlantz Lanaghan, Oliver Griffin (5 głosów)
      II miejsce – Remus Heatherton, Stella Lanaghan, Wesley Faraday (4 głosy)
      III miejsce – Eamon Korven, Peggy Marvel (3 głosy)


    GIRL POWER - THELMA & LOUISE
      I miejsce – Olivia Marvel i Tessa Allen (7 głosów)
      II miejsce – Billie Marvel i wino, Lavender i Poppy Wakefield (6 głosów)
      III miejsce – Paisley Mayfield i Dagny Bowden (5 głosów)


    BROMANCE - TIMON & PUMBA
      I miejsce – Colter Faraday i Wesley Faraday (11 głosów)
      II miejsce – Caleb Rogers & Noah Faraday (8 głosów)
      III miejsce – Nico Castillo i Lance Knightley (7 głosów)


    WROGOWIE - VOLDEMORT & HARRY POTTER
      I miejsce – Berry Mapples i Francis Marvel, Kara Belfrey i cały świat (po za Callumem, Juniorem i Liv) (10 głosów)
      II miejsce – Naia Castillo i Bowie Lanaghan (5 głosów)
      III miejsce – Annie Allen i Mike Heatherton, Dagny Bowden i Aidan Ackermann, Kara Belfrey i Finley Bowden, Lavender Wakefield i Lavender Wakefield (4 głosy)


    NAJGORSZA PARA - TED MOSBY & ROBIN SHERBATSKY
      I miejsce – Ellen i Wolfgang Hargreeves (13 głosów)
      II miejsce – Prudence Crawley i Greyson Milford (9 głosów)
      III miejsce – Colter Faraday i narkotyki (8 głosów)


    POWINNI BYĆ RAZEM - JOEY TRIBBIANI & PHOEBE BUFFAY
      I miejsce – Olivia Marvel i Noah Faraday (7 głosów)
      II miejsce – Lance Knightley i Nico Castillo (5 głosów)
      III miejsce – Ellen Hargreeves i Nicole Parrish, Nora Faraday i Timothy Ellington, Wesley Faraday & Rue Hayward (4 głosy)


    NAJLEPSZA PARA (OTP) - JACK DAWSON & ROSE BUKATER
      Precious Wilson nie podbiła tematu, więc minus jeden punkt dla Finley Bowden & Hayden Lyons.
      I miejsce – Lilianne Walker i Jacob Wardwell (9 głosów)
      II miejsce – Wesley Faraday i Colter Faraday (8 głosów)
      III miejsce – Kara Belfrey i Callum Belfrey (6 głosów)


    FRIENDZONE - BELLA SWAN & JACOB BLACK
      Luca Barese nie podbił tematu, więc minus jeden punkt dla Chandler & każda dziewczyna.
      I miejsce – Chandler Dawson i każda dziewczyna (12 głosów)
      II miejsce – Chandler Dawson i Fallon Kingsley (6 głosów)
      III miejsce – Arizona Faraday i Berry Mapples, Paisley Mayfield i Clyde Faraday (5 głosów)


    NAJLEPSZA RODZINA - WEASLEY FAMILY
      I miejsce – rodzina Hargreeves (8 głosów)
      II miejsce – rodzina Lanaghan, rodzina Marvel (6 głosów)
      III miejsce – rodzina Ellington, rodzina Emerson + Beatrice Overton, rodzina Faraday (4 głosy)


    PACZKA PRZYJACIÓŁ - THE FELLOWSHIP OF THE RING
      I miejsce – Dagny Bowden & Paisley Mayfield & Lorna Lanaghan, Jaszczurki, Lou Steinfeld & Perseus Branson & Robin Emerson & Francis Marvel, mieszkańcy Auburn Pine Houses numer 34 (7 głosów)
      II miejsce – Lance Knightley & Naia Castillo & Nico Castillo (5 głosów)
      III miejsce – Connor Faraday & Fiona Millington & Kendall (4 głosy)


    SWINGERSI - UPPER EAST SIDE (BLAIR, SERENA, DAN & NATE
      I miejsce – Prudence Crawley & Liam Charleston & Raine Somerset & Greyson Milford (11 głosów)
      II miejsce – Colter Faraday & Wes Faraday & Baby Hemingway & śmierć przez narkotyk, Jolly Goldrise & Wolfgang Hargreeves & Ellen Hargreeves & Nicole Parrish (7 głosów)
      III miejsce – Annie Allen & Sullivan Barnes & Mallory Baker & Mike Heatherton, Lou Steinfeld & Jasmine Mayfield & Theo Emerson (6 głosów)


    PRZYJACIELE OD KIELISZKA - DRINKS IN THE CITY
      I miejsce – Keith Wilder i Jacob Wardwell (11 głosów)
      II miejsce – Hudson Beckett i Owen Chambers (10 głosów)
      III miejsce – Maxinne Flanagan & Carrie Blackwood & Kara Belfrey (9 głosów)


    MISTRZ MULTIKONT - INDIANA JONES
      Precious Wilson nie podbiła tematu, więc minus jeden punkt dla Ady (Raine Somerset).
      I miejsce – Paula (Finley Bowden) (12 głosów)
      II miejsce – Ada (Raine Somerset) (11 głosów)
      III miejsce – Aneczka (Dagny Bowden), Patka (Elfriede Millington) (7 głosów)


    NAJLEPSZY GRACZ - JAMES BOND
      I miejsce – Lilka (Lilianne Walker) (8 głosów)
      II miejsce – Maja (Colter Faraday) (7 głosów)
      III miejsce – Aga (Chance Holland), Atlas (Berry Mapples) (6 głosów)


    NAJLEPSZY PISARZ - YODA
      I miejsce – Maja (Colter Faraday) (13 głosów)
      II miejsce – Patka (Elfriede Millington) (9 głosów)
      III miejsce – Ejmi (Vince Ellington) (7 głosów))


    DRAMATURG - ROMEO MONTEKI
      I miejsce – Sunny (Eamon Korven) (9 głosów)
      II miejsce – Lilka (Lilianne Walker), Maja (Colter Faraday), Patka (Elfriede Millington), Zosia (Baby Hemingway) (6 głosów)
      III miejsce – Amazon (Nicole Parrish) (5 głosów)


    SZYBKIE POSTY - DOC BROWN
      I miejsce – Atlas (Berry Mapples) (13 głosów)
      II miejsce – Aga (Chance Holland) (9 głosów)
      III miejsce – Lilka (Lilianne Walker) (8 głosów)


    KOMEDIANT - CAPTAIN JACK SPARROW
      I miejsce – Anko (Billie Marvel), Jolka (Kara Belfrey) (12 głosów)
      II miejsce – Zosia (Baby Hemingway) (6 głosów)
      III miejsce – Adzia (Becca Braxton), Anu (Olivia Marvel), Patka (Elfriede Millington), Timothy Ellington (4 głosy)


    NAJLEPSZE KREACJE - DON VITO CORLEONE
      Precious Wilson nie podbiła tematu, więc minus jeden punkt dla Lilki (Lilianne Walker).
      I miejsce – Maja (Colter Faraday) (12 głosów)
      II miejsce – Atlas (Berry Mapples), Ejmi (Vince Ellington) (7 głosów)
      III miejsce – Janek (Hudson Beckett), Lilka (Lilianne Walker) (4 głosy)


    PRZYJAZNA DUSZA - WINNIE THE POOH
      I miejsce – Lilka (Lilianne Walker), Maja (Colter Faraday) (9 głosów)
      II miejsce – Zosia (Baby Hemingway) (6 głosów)
      III miejsce – Anu (Olivia Marvel), Patka (Elfriede Millington) (5 głosów)


    DUSZA TOWARZYSTWA - NEO (THOMAS ANDERSON0
      I miejsce – Lilka (Lilianne Walker) (8 głosów)
      II miejsce – Aneczka (Dagny Bowden), Jolka (Kara Belfrey) (7 głosów)
      III miejsce – Maja (Colter Faraday) (6 głosów)



    W przeciągu 48h powrzucamy wam nagrody w dzienniki, więc przypominamy o założeniu odpowiedniego tematu, jeśli wasza postać jeszcze dziennika nie posiada.

    Już teraz możecie jednak udać się po odbiór swojej nagrody do tego tematu! Znajdziecie tam również informacje o tym, w jaki sposób wybraną nagrodę możecie zrealizować, a także szczegóły dotyczące czasu trwania każdego kuponu.

    Wszystkim zwycięzcom i nominowanym serdecznie gratulujemy ❤

    Postacie, które w trakcie trwania ankiet znalazły się w grupie nieaktywnych, prawo do odebrania nagrody zarówno graficznej i dodatkowej otrzymają dopiero po ponownej aktywacji postaci w odpowiednim dziale!




    berrylane
    .
    piszę posty
     
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do: