menu


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto jest mordercą?
Autor Wiadomość
Berrylane


Wysłany: 2018-01-15, 18:41   Kto jest mordercą?
  
Berrylane


tablica powiązań

(by powiększyć zdjęcie otwórz je w nowej karcie)

  
[Profil]
 
 
Berrylane


Wysłany: 2018-01-15, 18:41   
  
Berrylane


informacje
Coraz więcej osób w Berrylane przepada bez śladu. Informacje na temat ich nagłego, koniecznego wyjazdu nie mają swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości - brak kontaktu z poszukiwanymi wskazuje, że stało się coś złego. Oficjalnie brak dowodów na cokolwiek, jednakże ostatnio wielu mieszkańców otrzymuje niepokojące przesyłki i groźby. Czy policja jest bezradna, czy może po prostu ukrywa przed społecznością straszliwą prawdę?
Niektórzy twierdzą, że widzieli Huntsmana na własne oczy. Inni zaś utrzymują, że nieznajoma osoba grozi im śmiercią. Jeszcze inni widzieli zwłoki poszukiwanych osób na własne oczy, choć nie mają na to żadnych dowodów.
Jaka jest prawda? Czy Huntsman powrócił? Kim jest tajemnicza osoba, która rozpoczęła nowy terror w miasteczku?

Prezentujemy wam oficjalną tablicę powiązań pomiędzy wskazówkami jakie zdobywacie fabularnie. Być może dzięki zgromadzeniu dowodów w jedną całość uda się wam szybciej ustalić co tak naprawdę dzieje się teraz w Berrylane. Czy naprawdę zmagamy się z seryjnym mordercą? Jeżeli tak to czy ma on jakieś powiązania z Huntsmanem? I, co najważniejsze - kim jest?

ZASADY ZABAWY:
→ w oficjalnym śledztwie na temat wydarzeń rozgrywających się w Berry może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, rodzaj wykonywanej pracy itd.;
→ to co zostanie oficjalnie umieszczone na "tablicy powiązań" może być przez was wykorzystywane w rozgrywkach fabularnych - wasza postać może o wszystkim wiedzieć i kierować się ustalonymi przez graczy powiązaniami;
→ zaletą podzielenia się ważną wskazówką (jaką otrzymaliście podczas gry fabularnej lub w dzienniku od MG) jest możliwość prędkiej identyfikacji domniemanego mordercy;
→ wadą podzielenia się daną wskazówką jest narażenie się Huntsmanowi - w teorii oznacza to "nieszczęśliwy wypadek" jaki może przydarzyć się waszej postaci.

Jak podzielić się swoją wskazówką?
W tym temacie po wypełnieniu specjalnego kodu możecie przesłać swoją wskazówkę. Po zaakceptowaniu jej przez administrację (czyli sprawdzeniu, czy postać na pewno otrzymała ją fabularnie) zostanie ona przypięta (dodana graficznie) do oficjalnej Tablicy Powiązań.
Jako wskazówkę rozumiemy:
→ odnalezienie jakiegoś dokumentu, listu, notatki, przedmiotu etc. oraz posiadanie go przy sobie (postać musi mieć go by potwierdzić, że jest on realny, a nie przez niego wymyślona)
→ przeżycie spotkania z Huntsmanem (jeżeli wasza postać została przez zamaskowaną osobę pobita/zaczepiona/porwana może potraktować to zdarzenie jako ważną wskazówkę w śledztwie)
→ wiedza o relacjach między konkretnymi postaciami (jeżeli fabularnie twoja postać była np. świadkiem dziwnej rozmowy dwóch postaci NPC i udało się jej w jakiś sposób to udokumentować)

Pamiętajcie o tym, że nie wszystkie otrzymywane przez was wskazówki są prawdziwe! Na forum grasuje mały chochlik, który czasem podsyła graczom nieprawdziwe dowody, które mają wpłynąć na uniemożliwienie identyfikacji naszego mordercy!
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
BERRYLANE POGODA
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 5