menu

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość Berrylane
Autor Wiadomość
Veselin Addams

w Berrylane od zawsze

taksydermista

18
yo

180
cm

idziesz płacząc mokry od morskiej podróży po autostradzie Ameryki

Lives in:
white log mews

Wysłany: 2018-09-05, 20:42   

Veselin

Addams

odchodził nieznani i zapomniano w upiorne oszołomienie zupy uliczek

trzeba być silną księżniczką i przyciskać mordę wxv obcasikiem do asfaltu z godnością

nie dajmy im dostrzec swojego bólu!!

Hayden Whitelaw

Wysłany: 2018-09-05, 23:22   

Wszyscy umrzemy.
Ale tak kilka godzin bez Colina, no ja nie wiem. :c

Gale Trinket

Wysłany: 2018-09-09, 21:53   

A jak długo będą trwać przenosiny? <3

Colter Faraday

w Berrylane od ponad roku

handluje prochami, załatwia sprawy dla gangu

33
yo

183
cm

kocha Audrey bardzo mocno, ale już go to nudzi

Lives in:
white log mews

Wysłany: 2018-09-10, 18:28   

Colter

faraday

I have a bad feeling about this

Maksymalnie potrwa to pięć dni, ale jeszcze nie jest to pewne, więc nie musicie panikować na zaś :lol: Jutro lub pojutrze wrzucę wam tu wszystkie potrzebne wam informacje, czyli: kiedy nastąpią przenosiny, co się zmieni, na jaki lecimy hosting, ile nas nie będzie, jak wykorzystać wolny czas pod nieobecność berry itd :hihi:

Colter Faraday

w Berrylane od ponad roku

handluje prochami, załatwia sprawy dla gangu

33
yo

183
cm

kocha Audrey bardzo mocno, ale już go to nudzi

Lives in:
white log mews

Wysłany: 2018-09-14, 19:09   

Colter

faraday

I have a bad feeling about this

PODSUMOWANIE PRZENOSIN BERRYLANE
→ forum zostaje przeniesione z wxv na płatny hosting, jakim jest webd.pl ;
→ zdecydowałyśmy się wstępnie zakupić pakiet całoroczny, więc nie musicie się obawiać, że forum zniknie z radarów po miesiącu;
→ struktura forum nie ulegnie zmianie, a odczuwalnie będą jedynie ewentualnie lekkie transformacje;
do końca 30 września możecie śmiało pisać posty, rejestrować się i tworzyć karty postaci;
→ pierwszego października rejestracja na forum i możliwość pisania postów zostaną prawdopodobnie wyłączone, by nikt przypadkiem nie zamieścił na Berry posta, który nie zostanie potem już siłą rzeczy przeniesiony na nowy adres. Jeśli będzie wam na tym zależeć, pozostawimy tę możliwość włączoną, lecz wówczas nie będziemy ponosić odpowiedzialności za utracone na wxv treści;
→ otrzymujemy od mich@ła całą bazę danych zebranych do końca trzydziestego września co oznacza, że pod nowym adresem skryte będą już wasze wszystkie posty oraz nicki. Nie będziecie musieli się na nowo rejestrować ani nic z tych rzeczy - po prostu najważniejszą zmianą będzie zniknięcie "wxv" z naszego adresu, co oznacza manualną zmianę wszystkich linków :lol:
→ postanowiłyśmy nie tworzyć kanału na discordzie, grupy na fb ani "przejściowego" forum. Z tego co nam wiadomo, wxv ma działać do 5 października, więc podczas przenosin będziemy mogli się ze sobą porozumiewać na sb, a wszelkie ważniejsze wiadomości będziecie mogli przeczytać na stronie głównej, w miejscu ogłoszenia;
→ jeśli coś pójdzie nie tak z powyższym, informacje na temat Berrylane zamieścimy na edenie, gdzie również podamy wam namiary na stronę Berry na fb, na której będziemy zamieszczać nowinki z placu boju;
→ czas przenosin potrwa maksymalnie do czwartku, 4 października lecz przy dobrych wiatrach powrócimy już w środę! :cool:
→ przy przenosinach pomaga nam Nori, więc wszystko pójdzie na pewno profesjonalnie i nie musicie się o nic obawiać!
→ 20 września na forum pojawią się obiecane ZASADY NA CZAS PRZENOSIN, które będą dotyczyć zwiększonego czasu na napisanie postów, przedłużenia rezerwacji i nieobecności oraz kilku innych istotnych spraw.

Jeśli ktoś ma pytania, może kierować je bezpośrednio do mnie na gg, discordzie lub privie :love:

[ ODPOWIEDZ ]