menu

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontakt z administracją
Autor Wiadomość
Colter Faraday

Mieszka w
white log mews

nikogo już nie lubi

i nic już nie robi

W Berrylane od trzech lat

Colter

Faraday

Wysłany: 2018-08-30, 21:29   

"
I have a bad feeling about this

34 y.o.

183 cm

Cześć Mikhail! Dzięki za twoją wiadomość, tak jak i kulturalne podjęcie rozmowy. Ze względu na późną porę wolimy nie odpowiadać ci teraz, za co serdecznie przepraszamy. Jutro odpiszemy, ustosunkowując się do całej tej sytuacji i mam nadzieje, rozwiejemy twoje wszelkie wątpliwości. Raz jeszcze przepraszamy i mamy nadzieję, że zrozumiesz <3
Dobrej nocy! <3
[Profil]
  MÓW MI: Maja
MULTI: Darcy, Elio, Floyd, James, Remus, Rue, Theo

Colter Faraday

Mieszka w
white log mews

nikogo już nie lubi

i nic już nie robi

Colter

Faraday

Wysłany: 2018-08-31, 18:32   

"

34 y.o.

183 cm

Cześć raz jeszcze! Wybacz, że musiałeś czekać tak długo, ale już śpieszę z wyjaśnieniami. Zacznę od tego, że wiadomość prywatna jaka została wysłana do ciebie i kilku innych użytkowników była wynikiem licznych doniesień o nieprzyjemnej atmosferze na sb. To nie tak, że zrzuciłyśmy na was bombę wypełnioną jadem, by - jeżeli dobrze zrozumiałam, że tak sądzicie - wylać na was nasze frustracje i wskazać, że was nie lubimy. Nic takiego nie miało miejsca, a nasza reakcja była jedynie próbą przywrócenia na forum pozytywnej atmosfery, która w tamtych dniach była zachwiana. W wiadomości, jaką do ciebie wysłałyśmy zaznaczyłyśmy, że dowodów nie posiadamy - donosów na temat nieodpowiednich wiadomości było tak wiele, że nie uznałyśmy za konieczne proszenia graczy o weryfikację tychże zarzutów. Co, oczywiście bez żadnych problemów, mogę uznać za nasz spory błąd i za to ciebie, Haydena i kilkoro innych graczy przepraszamy! Odpowiedzi kolejnej nie wystosowałyśmy, gdyż nie miałyśmy nic więcej do dodania - przeprosiny w kwestii tego zaniedbania znalazły się we wcześniejszej wypowiedzi, a kolejnych twych próśb na temat kontaktu z donosicielami nie mogłyśmy spełnić z powodu obowiązującej na forum zasady poufności. Racja, ktoś powinien mimo wszystko wystosować kolejną odpowiedź, ale gdzieś w gąszczu innych spraw po prostu nam to umknęło. Za to również szczerze przepraszamy.
Jedną sprawę chcę od razu też naprostować, gdyż niektórzy z was zdążyli sobie wyrobić o nas opinię, tym bardziej jedną z Adminek piętnując za jedynie swe podejrzenia. Bycie w ekipie nie jest dla nas żadną korzyścią, nie oferuje nam dodatkowych przywilejów i tym podobnych spraw. Jesteśmy tu dobrowolnie, chcąc utrzymywać przy życiu forum, które jak mamy nadzieję, pozwoli wszystkim na oderwanie się od codzienności. W obliczu otwierających się i padających prędko forów postawiłyśmy sobie za zadanie dopilnowanie, by Berry nie stało się kolejnym porzuconym tworem. Oczywistym jest fakt, że nikt nie rodzi się dobrym przewodnikiem i do niektórych spraw trzeba po prostu dojrzeć, przechodząc przez wiele nieprzyjemnych sytuacji. Najlepsza nauka wynika z możliwości analizy własnych błędów i unikania ich w przyszłości, ale by móc się tego podjąć, potrzebujemy nieco waszego zaufania, cierpliwości i wsparcia. Gdybyśmy tak, jak nam niektórzy zarzucają, na forum dbały tylko o siebie i naszych przyjaciół, to byśmy je po prostu zamknęły. Skoro jednak się nie poddajemy, potrafimy przyznać do błędów i staramy wciąż udoskonalić to miejsce, to wierzcie mi, jesteśmy na was otwarte, ogromnie się cieszymy, że jesteście tu z nami i na nikogo się nie wypinamy jedynie przez to, że zdarzyło się nam pokłócić w jakiejś sprawie.
Jestem otwarta na podjęcie rozmów dotyczących wszelkich wadliwych według was kwestii, tak więc podaję swojego discorda i numer gg, na których możecie mnie łapać w celu kontynuowania tej dyskusji lub rozpoczęcia innej. Nie widzę sensu konwersowania tutaj, gdyż nie jest to ani komfortowe, ani nie pozwala na pełną swobodę słowa (bo np. nie chcę cytować fragmentów prywatnej korespondencji) tak więc hej - kto się czuje na Berry źle, niech do mnie napisze. Obgadamy sprawę, przeanalizujemy ją i postaramy się odnaleźć jakieś rozwiązanie. Na forach nie ma w końcu takiej dramy, z której nie byłoby rozsądnego wyjścia, o czym wielu często zapomina. Pozdrawiam serdecznie w imieniu całego grona Administracyjnego i Helperskiego! <3

GG:62203192
Discord: avocado#6136
[Profil]

Adam Sherwood
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-03, 12:03   

Hejka, ja przychodzę z po-remontowymi sprawami, mam nadzieję, że coś zaradzicie! <33

Po pierwsze, trzy ostatnie grupy bardzo nieładnie mi się zlewają, sprawiając, ze połowa listy osób wygląda niemalże tak samo :c Czy dałoby się wyostrzyć kolory, jakoś nadać im konkretniejszy ton, tak żeby na wszystkich ekranach nie było problemu z rozróżnianiem ich?

Po drugie, co do grup - będę max wdzięczna jeśli wrócicie do tej opcji, gdy osoby bez kp nie miały koloru :( W tym momencie, gdy jeszcze jedna dość mdła barwa trafiła na listę, naprawdę wszystko się skleja w jedną całość i nie jestem w stanie niczego przeczytać :break:

No i na koniec, czy nowe pola w profilu są przystosowane do chrome, czy do jakiejś innej przeglądarki? Na telefonie nie rozjeżdżają mi się w ogóle, ale na laptopie ikonki prezentują się tak:

Przesunięcie w kółeczkach jest dość zauważalne i szczerze irytujące :(

Poza tymi drobiazgami, reszta jest całkiem przyjemna dla oka <3

Colter Faraday

Mieszka w
white log mews

nikogo już nie lubi

i nic już nie robi

Colter

Faraday

Wysłany: 2018-09-03, 12:38   

"

34 y.o.

183 cm

Cytat:
Po pierwsze, trzy ostatnie grupy bardzo nieładnie mi się zlewają, sprawiając, ze połowa listy osób wygląda niemalże tak samo :c Czy dałoby się wyostrzyć kolory, jakoś nadać im konkretniejszy ton, tak żeby na wszystkich ekranach nie było problemu z rozróżnianiem ich?

będę dzisiaj wieczorem zmieniać kolory grup na lepsze, więc mam nadzieję, że jeszcze trochę z tymi bladziuszkami wytrzymacie <3 co do osób bez karty spoko, też to jakoś zgrabnie ogarnę!

Cytat:
No i na koniec, czy nowe pola w profilu są przystosowane do chrome, czy do jakiejś innej przeglądarki? Na telefonie nie rozjeżdżają mi się w ogóle, ale na laptopie ikonki prezentują się tak:

hmmm chyba pod chrome bylo robione, u mnie na ff jest oks aleee pogadam z naszym kodziarzem i do weekendu powinnyśmy najpóźniej chyba to naprawić :hm: <3
[Profil]

Morgan Addams

Wysłany: 2018-10-10, 22:43   

Dzień dobry, piszę w sprawie związanej z tematem rezerwacji.
Przechodząc od razu do sedna, chciałabym napisać, że jest mi smutno z powodu pewnej niekonsekwencji ze strony administracyjnej, bowiem w aktualnej sytuacji czuję się pokrzywdzona. Rezerwacja wizerunku Chrisa Evansa zakończyła się o 21:27, to też uzyskałam ją na konto Doriana Sykesa zgodnie z regulaminem.
Minęły 52 minuty od mojej rezerwacji na tym koncie, zaczęłam już pisać kartę postaci oraz nastawiać się na pisanie przy użyciu akurat tego wizerunku i nagle dostaję wiadomość, że jednak go nie mam.
Aktualnie wygląda to tak, jakby ktoś nie widział:

Czyli wizerunek poprzedni został przedłużony po czasie jego rezerwacji, tym jednocześnie odbierając mnie rezerwację wykonaną zgodnie z regulaminem rezerwacji. Śmiem zauważyć, że wychodzi na to, iż inne osoby (poza administratorką Colter) należące do grona nadzorującego nie wiedziały o istniejącej prośbie o przedłużenie od użytkownika Bubuś (co mogłabym uznać za typowe "kolesiostwo" oraz następujące po nim możliwe próby tłumaczenia sytuacji, by wyjść obronną ręką z nieprzyjemności). Niestety, ale przez to muszę spojrzeć na grono nadzorujące z pewnym zawodem, bo wychodzi na to, że system pisania pw na prywatne konta administracji jest błędny, bo wychodzą takie właśnie problemy, jeśli administrator sprawdza skrzynkę dopiero kiedy może. Każdy z nas jest człowiekiem i ma życie prywatne, dlatego uważam, że skoro jest sporo osób nadzorujących, takie prośby powinny być wysyłane na konto ogólne, bo teraz czuję się jak osoba gorszego sortu, a sytuacja w rezerwacjach - jak już wcześniej napisałam - wygląda na co najmniej nadużywającą znajomości z administratorem.
Liczę jedynie na podjęcie jakichkolwiek kroków ze strony administracji, bo jak mniemam owej rezerwacji nie odzyskam, mimo zgodności z regulaminem rezerwacji.

Pozdrawiam serdecznie i jeśli ktoś z administracji nie chce odpisywać na forum, może odpisać mi na tę sytuację prywatnie, również będzie mi miło.

Talissa Sykes

Wysłany: 2018-10-11, 10:01   

Witaj, Morgan

Przede wszystkim chciałabym Cię przeprosić za zaistniałą sytuację, bo jak najbardziej rozumiem, że mogłeś poczuć się pokrzywdzony i gorzej potratowany tą nagłą zmianą decyzji Administracji. Niestety w tym momencie nie mogę dla Ciebie wiele zrobić. Postaram się za to wyjaśnić zajście najlepiej jak umiem.

Użytkownik, który zarezerwował wizerunek Chrisa Evansa przed Tobą postanowił przedłużyć rezerwację w ostatniej chwili i wysłać pw na konto Administratora, którego akurat na forum w tamtej chwili nie było. Członkowie ekipy, którzy byli wtedy dostępni dostali więc informacje o przedłużeniu z opóźnieniem. Na screenach przez Ciebie dołączonych widać, że było to około godzinę później.

Prośbę o przedłużenie dostarczono jednak przed końcem rezerwacji złożonej z konta BUBUŚ, a opóźnienie związane było jedynie z nieobecnością Administratora, do którego wiadomość została wysłana.

https://imgur.com/a/3EO0OlH

Aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji wspólnie z ekipą zastanowimy się nad odpowiednim rozwiązaniem.

Jeżeli chciałbyś kontynuować rozmowę, to masz mojego discorda, zapraszam ♥

Pozdrawiam ciepło

#009999 Taлиссa Cыкэcoвa
[Profil]

Branwen Calvert

Wysłany: 2018-10-11, 10:04   

Widzę, że wynikła nieprzyjemna sytuacja z mojego powodu, aczkolwiek zapewniam Cię, że nie ma tutaj żadnego kolesiostwa, ponieważ nie znam nikogo z administracji, a nawet gdyby tak było to jestem pewna, że nikt z nich nie posunąłby się do tego, aby przedłużyć mi rezerwację po jej minięciu. Wysłałam wiadomość wcześniej, a tu dowód: klik. Pozdrawiam.
[Profil]

Holly Harlowe

Wysłany: 2018-10-11, 11:05   

To ja tak w obronie systemu.

Morgan Addams napisał/a:
(...) Śmiem zauważyć, że wychodzi na to, iż inne osoby (poza administratorką Colter) należące do grona nadzorującego nie wiedziały o istniejącej prośbie o przedłużenie od użytkownika Bubuś (co mogłabym uznać za typowe "kolesiostwo" oraz następujące po nim możliwe próby tłumaczenia sytuacji, by wyjść obronną ręką z nieprzyjemności). Niestety, ale przez to muszę spojrzeć na grono nadzorujące z pewnym zawodem, bo wychodzi na to, że system pisania pw na prywatne konta administracji jest błędny, bo wychodzą takie właśnie problemy, jeśli administrator sprawdza skrzynkę dopiero kiedy może. Każdy z nas jest człowiekiem i ma życie prywatne, dlatego uważam, że skoro jest sporo osób nadzorujących, takie prośby powinny być wysyłane na konto ogólne, bo teraz czuję się jak osoba gorszego sortu, a sytuacja w rezerwacjach - jak już wcześniej napisałam - wygląda na co najmniej nadużywającą znajomości z administratorem.

Niby z której strony to jest kolesiostwo? Przedłużenie zostało wysłane w odpowiednim czasie, zgodnie z prawem nadanym wszystkim szarym użytkownikom przez adminów, w związku z czym w tym momencie można uznać rezerwacje za prawnie przedłużoną, nawet jeśli dopisek o tym fakcie pojawił się nieco później. Krótko mówiąc, w momencie wrzucania swojej rezerwacji wrzucałas ją na regulaminowo dobrze przedłużony, czyli zarezerwowany wizerunek. Ba! Z Twojej wypowiedzi wynika, że dobrze wiedziałaś, jak działa system i że może występować możliwość, że przedłużenie utknęło na którymś administracyjnym koncie w odpowiedniej skrzynce odbiorczej. Mogłaś się więc takiego obrotu sprawy spodziewać, więc o ile jestem w stanie rozumieć zawód, że nie pograsz upatrzoną paszczą, to nie rozumiem pretensji do adminów. Kolesiostwo to by było, jakby dziewczyny postanowiły zignorować tę wiadomosc od Bubuś o przedłużenie i przyznać rezerwacje komuś innemu, żeby mu nie było przykro - mam nadzieję, że aluzja jest wystarczająco czytelna.

System jak system, gdyby było tylko jedno konto służące do przedłużania rezerwacji, to też by tam mogły wisieć nieodczytane PW, bo akurat ktoś by nie zajrzał w odpowiednim czasie - niewiele by to zmieniło. Po prostu z pewnymi rzeczami trzeba się liczyć i tyle. Nie widzę w tym nic, co można byłoby odbierać personalnie i to z aż takim dramatyzmem. To tylko morda, już też bez przesady.
[Profil]

Morgan Addams

Wysłany: 2018-10-11, 11:48   

Widzę, że zaczyna się robić burda ze strony Holly, która jako osoba nie w temacie zaczyna niepotrzebnie zagęszczać atmosferę. Rozumiem, niektórzy nie potrafią rozmawiać na poziomie i po ludzku, dodatkowo nie czytając ze zrozumieniem, nie mam ci tego za złe.

Po przeczytaniu odpowiedzi Talissy oraz uzyskaniu screena z poczty prywatnej admina widzę, że rezerwacja Wisdoma została przedłużona tak jak powinna, dlatego moje PRZYPUSZCZENIA (bo były to przypuszczenia, a nie oskarżenia co należy podkreślać, bo Holly nie rozumie słów "mogłabym uznać") odsuwam, co mnie bardzo cieszy. Jednakże nadal mam problemy z owym systemem.

Droga Holly, jeśli prośby o przedłużenie byłyby obsługiwane na jednym, głównym koncie to nie byłoby problemu jaki zaistniał teraz. Wiesz, jeśli do konta mają dostęp osoby w liczbie więcej niż 1 to jest większe prawdopodobieństwo, że prośba nie zostanie zawieszona całą godzinę. Nie atakuj mnie, jeśli nie dociera do ciebie jak działa odpowiedzialność zbiorowa oraz działania zbiorowe. Colter miała prawo nie być na forum w czasie wysłania pw przez Wisdoma, bo nie jest jej obowiązkiem siedzieć 24/7 na forum, JEDNAKŻE nie byłoby takiej sytuacji i nieporozumienia jeśli pw zostałoby wysłane na możliwe konto główne, bo niemożliwe, by chociaż jedna osoba nadzorująca nie siedziała na forum w ciągu tej godziny.

Mam nadzieję, że wyjaśniłam Tobie, Holly, dość jasno o co mi chodzi i przemyślisz moje wypowiedzi w spokoju, bez niepotrzebnego atakowania personalnego tylko dlatego, że zauważyłam lukę w działaniu systemu. Nie robię z nikogo debila, tylko mówię, że można by zmienić to, by w przyszłości nie było podobnej sytuacji.
+ ciekawi mnie Holly, jak bardzo wkurwiona byłabyś, gdybyś zarezerwowała wizerunek o ZAŁÓŻMY godzinie 15:01, czyli minutę po aktywnej rezerwacji kogoś. Ten ktoś wysłałby 14:50 pw do admina, że przedłuża. Admin wszedłby o 21 na forum, bo miał życie prywatne, bo jest człowiekiem. Ty zrobiłaś sobie kp, wszystko cacy i nagle dostajesz wiadomość "rezerwacja nieważna, bo nastąpiło przedłużenie przed minięciem czasu" :) Bardzo mnie ciekawi wtedy twoja reakcja, bejb, a mogę przewidzieć, że na pewno nie byłaby pozytywna.

Liczę na to, że administracja pomyśli nad małą zmianą systemu, by uniknąć poważniejszej sytuacji niż ta moja godzinna, bo w forum chodzi, by się rozwijać, a nie upierać przy jednym, mimo że jest to błędne.

Pozdrawiam cieplutko, Morgan.

Maya Belfrey

Mieszka w
white log mews

Z niczym

Zastępca szeryfa (zawieszona)

W Berrylane 2 lat

Maya

Belfrey

Wysłany: 2018-10-11, 11:57   

"
Maya Belfrey

31 y.o.

170 cm

Talissa Sykes napisał/a:
Aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji wspólnie z ekipą zastanowimy się nad odpowiednim rozwiązaniem.

Przecież rozwiązanie jest bajecznie proste. Niech osoby chcące przedłużyć rezerwację piszą to w temacie z rezerwacjami, a nie na PM. Wtedy dla wszystkich będzie widoczne :idk: Tzn. prawie dla wszystkich, bo jak mam przykładowo wrzucone ignorowanie niektórych userów, to akurat nie zobaczę, ale ryzyko wliczone w zabawę ;p

Holly Harlowe napisał/a:
Nie widzę w tym nic, co można byłoby odbierać personalnie i to z aż takim dramatyzmem. To tylko morda, już też bez przesady.

Hehe, bo jesteś szczęściarą i nic nie wiesz o wojence podjazdowej i bitwie o konkretne wizy między userami. Taki film klasy B, ale popcorn można jeść.
[Profil]
  MÓW MI: Adam

Holly Harlowe

Wysłany: 2018-10-11, 12:11   

Personalna to jest właśnie Twoja wypowiedź ze wszystkimi epitetami pod moim adresem, także zanim zalecisz pigułkę spokoju i kultury innym, może najpierw skorzystaj samą z własnej rady :D ja personalnie odpowiadać nie będę w temacie tego, co by było gdyby, bo personalnie jestem człowiekiem o innym podejściu do pewnych spraw, szczególnie tych w internecie i personalnie nie lubię podobnego smarowania na forum publicznym rzeczy najeżonych aluzjami, przypuszczeniami i wynurzeniami o użytkownikach gorszego sortu - toteż się wypowiedziałam. Zwierzać, rozpisywać się i dramatyzować nie zamierzam, sorki, jeśli zawiodłam. A Ty sama wiesz, co miałaś na myśli i jakie to miało mieć wybrzmienie ;) ja nadal podtrzymuję, że przy jednym koncie wciąż administracja mogłaby danego PW nie przeczytać i że trzeba się z tym liczyć. Administracja jednak podejmie decyzję, jaką uzna za stosowną i najwygodniejszą zarówno dla siebie jak i dla użytkowników ^^

[Profil]

Colter Faraday

Mieszka w
white log mews

nikogo już nie lubi

i nic już nie robi

Colter

Faraday

Wysłany: 2018-10-11, 12:18   

"

34 y.o.

183 cm

Ucinam w tym momencie zaistniałą dyskusję, gdyż prowadzi ona w stronę prywatnych waśni. Jeśli macie sobie coś do powiedzenia, możecie śmiało przenieść rozmowę na priva, a tymczasem tu proszę o zaprzestanie toczenia dalszych rozmów. Główny problem został wyjaśniony, zasugerowana zmiana została przez nas przyjęta i teraz prowadzimy rozmowy, które pozwolą nam zadecydować czy zmienimy obecny system, czy nie.

Dzięki za wyrażenie swojej opinii, miłego dnia wszystkim!
[Profil]

Finley Bowden

Mieszka w
capitol hill

Zaręczyła się z Haydenem

studiuje robotykę i pracuje w obserwatorium

W Berrylane już nie mieszka

Finley

Bowden

Wysłany: 2018-11-03, 14:36   

"
-

18 y.o.

152 cm

Mamy temat 'co teraz oglądasz?' i 'czego teraz słuchasz?' w offie, proponuje dodać temat 'co teraz jesz?' :lol:
[Profil]
  MÓW MI: paula
MULTI: ada, briony. callie, elf, gal, joey, leanne, maia, nora, perry, scott, wolf

Berrylane

Mieszka w
fallen cloud

It's too cold outside

for angels to fly

W Berrylane zawsze

berrylane

administrator

Wysłany: 2018-11-03, 18:39   

Finley Bowden napisał/a:
Mamy temat 'co teraz oglądasz?' i 'czego teraz słuchasz?' w offie, proponuje dodać temat 'co teraz jesz?' :lol:

Kulinarny kącik jest do Waszej dyspozycji, o tutaj <3
[Profil]

Rupert Mapples

Wysłany: 2018-12-16, 23:45   

Ja mam tylko prośbę o przeniesienie mojego insta do świata żywych, bo jest w archiwum :serce:

[ ODPOWIEDZ ]