menu

Poprzedni temat «» Następny temat
Leon Zawodowiec
Autor Wiadomość
Leon Bryant

w Berrylane od miesiąca

detektyw

30
yo

179
cm

x

Lives in:
fallen cloud

Wysłany: 2019-07-02, 20:19   Leon Zawodowiec

Leon

Bryant

same rules apply

Leon Bryant

Detektyw z ciężką przeszłością. Lubi alkohol, dokumenty o seryjnych mordercach i podrywanie pań w klubach (czasem panów też). Kocha psy i trochę ciężko się z nim zaprzyjaźnić, ale jest w stanie oddać życie za bliskich. Świeży przyjezdny.

Imię i nazwisko - pozytywne.
Imię i nazwisko - negatywne.
Imię i nazwisko - pozostałe.
Imię i nazwisko - jeśli chcesz bez kolorów.

[Profil]

Josh Taylor Jr.

w Berrylane od urodzenia

policjant

29
yo

187
cm

kawaler

Lives in:
fallen cloud

Wysłany: 2019-07-02, 21:01   

Josh

Taylor Junior

Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder.

Pewnie zdążył już poznać Josha, najlepszego tutejszego gliniarza, co? ^^
[Profil]
  MULTI: Annie, Eddie, Ellen, Evan, Julie, Kara, Mike

Nora Faraday

w Berrylane od nanana

poprawia błędy w gazecie

26
yo

168
cm

i stara się być zen

Lives in:
fallen cloud

Wysłany: 2019-07-02, 21:05   

`noreen faraday

`

`

Josh Taylor Jr. napisał/a:

i Callie, jego partnerkę :lol:
I w sumie, skoro jest tu od niedawna, to z psem mam na przykład Gal, skoro lubi psy, mógł go kiedyś zaczepić w parku :hm: A z Nowego Jorku za to może znać Haley, mogła go kiedyś zszywać na izbie przyjęć po jakiejś akcji, albo ofiarę/sprawcę z jego jakiejś sprawy :hm:
[Profil]
  MULTI: perry, wolfie, joey, maia, gal, callie, scott, adelaide, fin, haley

Leon Bryant

w Berrylane od miesiąca

detektyw

30
yo

179
cm

x

Lives in:
fallen cloud

Wysłany: 2019-07-02, 21:13   

Leon

Bryant

same rules apply

Nora Faraday napisał/a:

I w sumie, skoro jest tu od niedawna, to z psem mam na przykład Gal, skoro lubi psy, mógł go kiedyś zaczepić w parku :hm: A z Nowego Jorku za to może znać Haley, mogła go kiedyś zszywać na izbie przyjęć po jakiejś akcji, albo ofiarę/sprawcę z jego jakiejś sprawy :hm:

No raczej :p Z Joshem pytanie czy współpraca i przyjaźń, zdrowa rywalizacja czy może ta bardziej niezdrowa i utrudnianie sobie życia w pracy? (tak naprawdę to przydaliby mu się znajomi i chyba wolę opcję nr 1 hahah, Callie od razu w pakiecie jako znajoma c:)
Gal chętnie przyjmę! On wszystkie psiaki uwielbia i wszystkich zaczepia na spacerach! :P
A co do Haley to może często na nią trafiał na izbie przyjęć, a to samemu, a to właśnie jacyś podejrzani, a że on się bije dużo to mogliby się zdążyć zaprzyjaźnić. A potem niespodziewane spotkanie w Berrylane, bo to przecież małe miasto jest (w sumie fajnie by było taki wątek napisać, hmu)
[Profil]

Theodore Emerson

w Berrylane od trochę ponad roku

Error 404: file not found

33
yo

177
cm

critical error

Lives in:
fallen cloud

Wysłany: 2019-07-02, 21:51   

Theodore

Emerson

Raz w życiu pomyliły mi się kroki i od tego czasu chodzę krzywo

Wpadam po pierwsze z Colterem, bo kilka lat temu mieszkał w Nowym Jorku i był w FBI, więc mogli się wtedy znać i może kolegować, bo teraz mógłby mieć pretensje do niego, że ten z agencji odszedł, stoczył się i wstąpił do miejscowego gangu :hihihi:
Podrzucam też Theo, bo on przez pewien czas był znanym i cenionym prawnikiem dzięki temu, że zajmował się sprawami głównie osób, oskarżanych o morderstwa. Działał co prawda w Bostonie, ale jakimś cudem może mogliby się poznać lub przynajmniej o sobie usłyszeć... :hm: W każdym razie, skoro te tematy Leona interesują, to można by to jakoś wykorzystać. Ponad rok temu w Bostonie mówiło się o grasującym tam seryjnym mordercy, złapano podejrzanego i postawiono mu zarzuty, chociaż nikt nie posiadał odpowiednich dowodów. Theo wtedy wziął tę sprawę na siebie i kolesia wybronił, czym na moment zabłysnął - na moment, bo potem się okazało, że koleś mocno nim zmanipulował i nieomal go zabił, czego skutkiem jest teraz ślepota Emersona. Nie mam konkretnego pomysłu na tą relkę, ale mówię - skoro takie rzeczy Leona interesują, to może ty coś wymyślisz fajnego :hihihi:

Leon Bryant

w Berrylane od miesiąca

detektyw

30
yo

179
cm

x

Lives in:
fallen cloud

Wysłany: 2019-07-03, 00:25   

Leon

Bryant

same rules apply

Theodore Emerson napisał/a:
Wpadam po pierwsze z Colterem, bo kilka lat temu mieszkał w Nowym Jorku i był w FBI, więc mogli się wtedy znać i może kolegować, bo teraz mógłby mieć pretensje do niego, że ten z agencji odszedł, stoczył się i wstąpił do miejscowego gangu :hihihi:
Podrzucam też Theo, bo on przez pewien czas był znanym i cenionym prawnikiem dzięki temu, że zajmował się sprawami głównie osób, oskarżanych o morderstwa. Działał co prawda w Bostonie, ale jakimś cudem może mogliby się poznać lub przynajmniej o sobie usłyszeć... :hm: W każdym razie, skoro te tematy Leona interesują, to można by to jakoś wykorzystać. Ponad rok temu w Bostonie mówiło się o grasującym tam seryjnym mordercy, złapano podejrzanego i postawiono mu zarzuty, chociaż nikt nie posiadał odpowiednich dowodów. Theo wtedy wziął tę sprawę na siebie i kolesia wybronił, czym na moment zabłysnął - na moment, bo potem się okazało, że koleś mocno nim zmanipulował i nieomal go zabił, czego skutkiem jest teraz ślepota Emersona. Nie mam konkretnego pomysłu na tą relkę, ale mówię - skoro takie rzeczy Leona interesują, to może ty coś wymyślisz fajnego :hihihi:

Co do Coltera to super pomysł haha, mi pasuje :D W sumie skoro przeszłość Leona nie chce go zostawić i jednak okazyjnie zdarza mu się przyćpać to mogą mieć układ - ja kupuję od ciebie prochy, ty mnie nie wydasz i ja ciebie też nie wydam :p
A co do Theo... nie wiem, może go kojarzyć właśnie z tej sprawy, ale też nie mam nic konkretnego, jak coś wymyślę to dam znać c:

[Profil]

Haley Finch

w Berrylane od lat

chirurg, onkolog

39
yo

173
cm

wybrała karierę

Lives in:
white log mews

Wysłany: 2019-07-05, 19:23   

`haley finch

`

`

Leon Bryant napisał/a:
Nora Faraday napisał/a:

No raczej :p Z Joshem pytanie czy współpraca i przyjaźń, zdrowa rywalizacja czy może ta bardziej niezdrowa i utrudnianie sobie życia w pracy? (tak naprawdę to przydaliby mu się znajomi i chyba wolę opcję nr 1 hahah, Callie od razu w pakiecie jako znajoma c:)
Gal chętnie przyjmę! On wszystkie psiaki uwielbia i wszystkich zaczepia na spacerach! :P
A co do Haley to może często na nią trafiał na izbie przyjęć, a to samemu, a to właśnie jacyś podejrzani, a że on się bije dużo to mogliby się zdążyć zaprzyjaźnić. A potem niespodziewane spotkanie w Berrylane, bo to przecież małe miasto jest (w sumie fajnie by było taki wątek napisać, hmu)

Callie tam problemów nie chce :lol: więc jak Leon nie zaczyna jakichś, to luz :cool: z Gal w takim razie spoko, znajomość ze spaceru :hm: I z Haley też spoko, mogą czasem wyskoczyć na drinka :hm:
[Profil]
  MULTI: jo, ada, fin. scott, gal, nora, perry, wolfie, maia, callie

Willow Taylor-Wolfhart

w Berrylane od urodzenia

policjantka

29
yo

172
cm

w separacji

Lives in:
auburn pine houses

Wysłany: 2019-07-11, 22:23   

willow

taylor-wolfhart

It's been written in the scars on our hearts, we're not broken just bent, and we can learn to love again

Podrzucę Willow :)
[Profil]
  MULTI: freddie, jasper

[ ODPOWIEDZ ]