menu

Poprzedni temat «» Następny temat
Liam Danes (Floyd O'Leary)
Autor Wiadomość
Liam Danes

w Berrylane od 0,5 r. mnie nie ma

złota rączka

35
yo

180
cm

reese jest fajna

Lives in:
white log mews

Wysłany: 2019-09-08, 11:38   Liam Danes (Floyd O'Leary)

Liam

Danes

Tell me how to be in this world. Tell me how to breathe in and feel no hurt.

Liam (Floyd)
Danes (O'Leary)
MIEJSCOWY FRIDAY THE 13TH milo ventimiglia
DATA I MIEJSCE URODZENIA8.03.1984 r., Shoreline (8.09.1984, Berrylane)
STAN CYWILNYkawaler (żonaty)
ZAWÓD I MIEJSCE PRACYzłota rączka, freelancer na telefon (prawnik)
ORIENTACJAheteroseksualny (heteroseksualny)
WYZNANIEszuka
DZIELNICA MIESZKALNAFallen Cloud
I know what you did last summer
Dziwnie jest mieć trzydzieści pięć lat na karku i narodzić się pół roku wcześniej. Właściwie z technicznego punktu widzenia to jest niemożliwe, a jednak to mi się przydarzyło. Dokładnie pół roku temu. Ocknąłem się w szpitalu, gdzie nikt nie miał pojęcia kim jestem. Nikt na mnie nie czekał. Nikt nie szukał. A ja nie wiedziałem do kogo powinni zadzwonić, bo w głowie miałem kompletną pustkę. Wiedziałem tylko to, co powiedział mi personel - znaleziony na drodze wylotowej z Shoreline. Bez dokumentów, bez auta. Trochę jak porzucony pies... Tak się czułem, kiedy tego słuchałem, choć zupełnie nie wiedziałem czemu. Mało co w końcu wiedziałem, skoro w mojej pamięci nie było nic. Szpitalne mury stały się moim domem na dwa tygodnie. Tam przyjąłem imię Liam, bo jedna z pielęgniarek uważała, że do mnie pasuje. A mi to nie przeszkadzało. Dorobiłem się też długów za leczenie, bo przecież nie miałem ubezpieczenia. Nie miałem też dokąd pójść. Na szczęście córka salowej wynajmowała mieszkania i tak znalazła się dla mnie ciasna kawalerka, która nie wymaga zbyt dużych opłat - pewnie przez stan, w którym się znajduje. Umówiliśmy się, że będę ją odnawiał, a w zamian mogę tam koczować. Uczciwa umowa. Do tego nauczyłem się co nieco i nie mając do stracenia nic po prostu ogłosiłem się do pomocy przy drobnych naprawach. Tak żyję od pół roku, budując swoje życie od nowa, powoli, mozolnie. Mam wrażenie, że stąpam po omacku, ale skoro nawet nie wiem gdzie powinienem szukać... To jak mam to robić? Odpuściłem, bo może wcale nie byłem dobrym człowiekiem i nikt na mnie nie czeka.
Let me in
x zaradny x bystry x szybko się uczy x czarny humor to jego specjalność x nie zawsze wyczuwa u innych sarkazm, choć sam go nie skąpi x oszczędny x punktualny x łatwo się zniechęca x niepewny x pomocny (bo dużo dostał pomocy od innych więc uważa to za coś dobrego, bardzo dobrego) x sumienny w swojej pracy x dokładny x ma problemy z zaufaniem x
American Horror Story
Obecnie nic o nich nie wie, więc i nie ma do nich żadnego stosunku.
Why don't you play in hell
Tak naprawdę Liam Danes to Floyd O'Leary, który jest ukochanym mężem, bratem, synem, wyśmienitym prawnikiem i ciekawym świata facetem. Miał jednak pecha, który aż za bardzo wpłynął na jego życie. Pół roku temu odwiedził ciężko chorego brata w Berrylane, a powrót do domu... Wciąż w jego przypadku trwał, choć nie miał do końca o tym pojęcia. W czasie podróży zatrzymał się, żeby zabrać autostopowicza. To było jego problemem, że zdarzało mu się być zbyt ufnym. Zapłacił za to dużą cenę. Stracił wszystko, kiedy nieznajomi pobił go dotkliwie, porzucił na poboczu, a sam odjechał z całym dobytkiem Floyda. Głowa mężczyzny została pozbawiona wspomnień, a on sam własnej tożsamości. Nie pamięta już jak uwielbiał biegać o poranku, pić mocną kawę, zwiedzać świat. Nie ma nigdzie w głowie obrazu tego uśmiechu, który zawsze podnosił go na duchu. Nie wie, jak bardzo lubił analizować sprawy, spędzając nad biurkiem często zbyt dużo czasu. Nie ma pojęcia, jak bardzo w sądzie nikt nie chciał trafić na prokuratora O'Leary'a, bo od roku uchodził za jednego z najbardziej zawziętych w całej prokuraturze. Ba, Floyd nawet nie wie, że potrafił być zawzięty, bo teraz nad wyraz łatwo przychodzi mu odpuszczanie wszystkiego.

[Profil]

Berrylane

Wysłany: 2019-09-10, 21:17   

Berrylane

Akceptacja

Witamy na forum!
[Profil]

[ ZAMKNIĘTY ]