menu

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć, fajny masz komputer
Autor Wiadomość
Jasmine Mayfield

Lives in
blue velvet

w Berrylane od 13 roku życia

Zawodowy kierowca wózka inwalidzkiego,

Ślepo zapatrzona w Thełosia.

Wysłany: 2019-10-04, 19:38   

Yas

Mayfield

Because no matter how tough the world becomes, you must never run out of sweetness...

22 yo

168 cm

Ethelbert B. Mayfield napisał/a:

Lilka, no siostrę lubi na pewno, bo on ogólnie swoją rodzinę lubi i szanuje całą, bez względu na ich poglądy/preferencje i inne takie, skoro oni tolerują jego dziwactwa, to on stara się innych też. I jak wylądowała w szpitalu to pewnie nawet jej rosół próbował ugotować (z czego nic nie wyszło raczej) i pomarańcze przynosił, bo rodzinę trzeba wspierać! <33
Z Lav jeśli chcesz z kolei mogą mieć obecnie kontakt tylko online, gdzieś tam w hakerskim świecie bardziej poznali i może nawet nie wiedza, że on to on, a ona to ona i dopiero za jakiś czas się dowiedzą? Albo pamiętają się z czasów liceum, bo pewnie należeli do tych samych szkolnych kół zainteresowań, i gdy on wyjeżdżał na studia to jeszcze wszystko było ok i może nawet całkiem się lubili, a jak wrócił to nagle okazuje się, że jej życie zmieniło się zupełnie nie do poznania? :hm:
No i w sumie jeszcze Ci obiecałam chyba kiedyś na sb, że on będzie przychodził do kościoła i głośno śpiewał (ale pewnie brzydko, sorka :( )do pięknej gry na organach Lilki :lol: Generalnie w Boga nie wierzy raczej za bardzo, bo on jednak jest typowy naukowcem mentalnie, ale pewnie lubi to miejsce, czy coś, bo jakoś tak spokojnie i chłodno, jak nie ma tłumów na mszy.

No Jaśminka to całe życie w tych szpitalach lądowała, więc może w końcu się nauczy ten rosół robić, ale oczywiście pasuje mi to <33
Podoba mi się mega pomysł z Lav! Wzięłabym i jeden i drugi! W sensie, że znają się z liceum, wtedy się lubili, wszystko było w miarę dobrze, bo chociaż już wtedy życie Lav nie było kolorowe, to przynajmniej stabilne. No i potem właśnie gdzieś w sieci mogli się "poznać", nie wiedząc, że to oni tak naprawdę, no i skoro oboje są tacy super, to mogą z ciekawości próbować namierzyć jedno drugiego, kiedyś im się uda i będzie szok i zobaczymy co dalej! :shock:
Jak będzie chodził do kościoła, to chwała mu za to! No i jak chodzi głównie o grę i tłumów nie lubi, to skoro Lilka straszy po nocach i wtedy tam gra, jak nie może spać, to mogą się właśnie tak późno czasem spotykać. W sensie on by sobie słuchał, ona by grała, no i tak by im się razem egzystowało!
[Profil]
  MÓW MI: Lilixon
MULTI: Lilianne itp.

raine somerset

Lives in
auburn pine houses

w Berrylane od trzech lat

thank you

next

Wysłany: 2019-10-06, 16:42   

Raine

Somerset

I ain't got no business catching' feelings anyway

26 yo

170 cm

siostrę kochać musisz, Rufusa też kochasz i nie wiem czy kogoś jeszcze byś chciała, ale jak wybierzesz to coś do tego wymyślę :lol: <3

Maia langford

Lives in
auburn pine houses

w Berrylane od około jedenastu lat

jest strażakiem, gasi pożary, ściąga koty z drzew

i kradnie ozdoby z okolicznych ogródków

Wysłany: 2019-10-18, 15:30   

maia

langford

`

28 yo

170 cm

Pyrka, nie wiem skąd uśmiech nienawiści skoro to całkiem miłe przecież ;( :lol:

okej, brzmi jak spoko relacja
[Profil]
  MULTI: nora, elf, callie, joey, gal, perry, ada, fin, scott, leanne, wolfie

Ethelbert B. Mayfield

Lives in
fallen cloud

w Berrylane od dawna

programista, UX designer

jestem nerdem

Wysłany: 2019-10-26, 18:26   

Ethelbert B.

Mayfield

wszystko to takie bla bla bla

27 yo

190 cm

Lilka, no i pięknie <3 Ja się zbieram, żeby do Ciebie na grę się w końcu zgłosić, w weekend planuję wyjść ładnie na czysto i wtedy Ci jakiś pomysł na pw podeślę i W KOŃCU zagramy! :shock: No, chyba że nie chcesz :/

Kotleciku, na pewno musi się znać jeszcze ze Stellą, skoro jest ona siostrą Lorny :hm: Bo Lorna była jego kobietą kiedyś i bardzo się lubią nadal, choć bycie parą im nie wyszło. I nie wiem, chyba masz zbyt cool postacie inne dla takiego lamusa społecznego :lol:

Pyrka, no i fajnie, czyli zgoda w rodzinie? Czy w ramach kary Eth na obiadkach będzie dostawał dodatkową porcję soli, za to że podważa jego męskość (chociaż wcale tego nie chce)? :/ I nie wiem, czy coś jeszcze z kimś chcesz, masz za dużo ludzi, ale jak kogoś podrzucisz, to mogę wymyślać :hm:

Wszystko zmienia się w jedną wielką paplaninę,
    dosłownie o niczym, takie bla bla bla.

[Profil]
  MÓW MI: Patka
MULTI: Ephraim. Elfriede, Erlantz

raine somerset

Lives in
auburn pine houses

w Berrylane od trzech lat

thank you

next

Wysłany: 2019-10-27, 13:22   

Raine

Somerset

I ain't got no business catching' feelings anyway

26 yo

170 cm

no to w sumie skoro był z Lorną to Stella na pewno na początku musiała pokazać się ze strony starszej siostry, ale w gruncie rzeczy pewnie go szybko polubiła skoro był z niego taki nieco aspołeczny nerdzik. sama swego czasu też nie przepadała za towarzystwem ludzi, więc to by się nawet zgadzało! może nawet się zakumplowali??? jak Penny i Sheldon trochę heh, tylko Stella może troszeczkę mądrzejsza od niej jest :lol: :lol:
wiesz co, ja będę miała propozyszyn, ale to uderzę na pw już hehe ^^ <3

Ethelbert B. Mayfield

Lives in
fallen cloud

w Berrylane od dawna

programista, UX designer

jestem nerdem

Wysłany: 2019-10-28, 13:28   

Ethelbert B.

Mayfield

27 yo

190 cm

pasuje mi to, mogli się dogadać jak najbardziej i zakumplować na swój sposób! I totalnie czekam w takim razie na propozycję :hihi:

[Profil]

Joey Goldrise

Lives in
white log mews

w Berrylane od zawsze

naprawia auta zawodowo w okolicznym warsztacie

Dawsey rozgrzewa ją w zimne, jesienne wieczory

Wysłany: 2019-11-05, 21:58   

Josephine

Goldrise

`

25 yo

165 cm

Pyrka, no i fajnie, czyli zgoda w rodzinie? Czy w ramach kary Eth na obiadkach będzie dostawał dodatkową porcję soli, za to że podważa jego męskość (chociaż wcale tego nie chce)? :/ I nie wiem, czy coś jeszcze z kimś chcesz, masz za dużo ludzi, ale jak kogoś podrzucisz, to mogę wymyślać :hm:

o, odpis
Nie no, to był uśmiech 'okej, obgadują mnie, ustalają za mnie i za moimi plecami :) ' i wzięłam to jako za relację właśnie na tym polegającą, rodzeństwo przeciw biednemu Wolfowi. On się na ludzi raczej nie gniewa i nie hejtuje, bo nie wie jak :idk: jest na to zbyt dużą ofermą. I nie wiem, jego wiek to właśnie Wolf i Callie, Gal starsza, Maia też, Leanne młodsza, ale zna laptopy, za to spokojna i cicha życiowo to Ada :idk: z nerda coś ma każdy, w różnym stopniu :hm:

[Profil]
  MULTI: gal, fin, nora, callie, perry, scott, lea, wolf, maia, ada, elf,

Ethelbert B. Mayfield

Lives in
fallen cloud

w Berrylane od dawna

programista, UX designer

jestem nerdem

Wysłany: 2019-11-06, 21:11   

Ethelbert B.

Mayfield

27 yo

190 cm

Pyrka, no to jest jednak uśmiech o wielu twarzach, eh :/ Ja zawsze uważam, że on mówi 'zabiję Cię we śnie' :idc: No ale, przechodząc do konkretów... :hm: Z Wolfem mogą się kumplować, jak to szwagier ze szwagrem, czy coś. Jak Leanne zna laptopy, to i znać może Ethelberta. Co prawda ze wszystkimi laptopami w mieście się nie zna, ale mogli się spotkać w jakimś lombardzie, gdzie on kupował części do swoich tajnych projektów dotyczących prób stworzenia robota z niczego, a ona jakiś tam sprzęt na misję, który musiał być tajny i nie jej, więc jej doradził, czy coś, żeby byle czego też nie kupowała i lepszą cenę wytargował, bo znał dziwne nazwy fachowe :hm: Z Adą w sumie nie wiem do końca skąd mogą się znać, ale tak sobie myślę, że by mogli się dogadać. Tylko punkt zaczepienia mi za bardzo do głowy nie przychodzi, no starałam się, ale już mocno średnio u mnie z myśleniem :faint:

[Profil]

Memory Sinclair

Lives in
auburn pine houses

w Berrylane od zawsze

płacą jej za bycie no-lifem

lubi podejmować najgorsze decyzje

Wysłany: 2019-11-06, 21:43   

Memory

Sinclair

I'm going off the rails on a crazy train!

27 yo

175 cm

cześć :shy:

no i siostrę kochaj, wiadomo :hihi: (Stevie. o siostrze Stevie mówię. wiem, że jest ich dużo... dlatego precyzuję, że chodzi o Stevie... :lol: )

[Profil]
  MÓW MI: anko
MULTI: aidan, billie, john, kayleigh, rhys, stevie, wyatt

CALLIE LANGDON

Lives in
white flower valley

w Berrylane od zawsze

jest policjantką na okolicznym posterunku

goni duchy z przeszłości

Wysłany: 2019-11-10, 16:08   

Calliope

Langdon

`

27 yo

169 cm

Pyrka, no to jest jednak uśmiech o wielu twarzach, eh :/ Ja zawsze uważam, że on mówi 'zabiję Cię we śnie' :idc: No ale, przechodząc do konkretów... :hm: Z Wolfem mogą się kumplować, jak to szwagier ze szwagrem, czy coś. Jak Leanne zna laptopy, to i znać może Ethelberta. Co prawda ze wszystkimi laptopami w mieście się nie zna, ale mogli się spotkać w jakimś lombardzie, gdzie on kupował części do swoich tajnych projektów dotyczących prób stworzenia robota z niczego, a ona jakiś tam sprzęt na misję, który musiał być tajny i nie jej, więc jej doradził, czy coś, żeby byle czego też nie kupowała i lepszą cenę wytargował, bo znał dziwne nazwy fachowe :hm: Z Adą w sumie nie wiem do końca skąd mogą się znać, ale tak sobie myślę, że by mogli się dogadać. Tylko punkt zaczepienia mi za bardzo do głowy nie przychodzi, no starałam się, ale już mocno średnio u mnie z myśleniem :faint:

A wiesz, że i Wolfa i Leanne masz jako sąsiadów drzwi w drzwi? :hm: :hm: ja się właśnie dowiedziałam, więc generalnie masz bliżej do naprawiania mikserów. A Lea to mogła albo w lombardzie, albo mogła rozjebać laptopa na klatce schodowej, jak wracała, zmarznięta i zmoknięta... albo mógł ją poznać, jak jeszcze pracowała w sklepie z kompami :hm: Mogła też kiedyś wykorzystywać jego okno do podglądania ludzi, w robocie, albo mu zasłaniać widok jak to robiła na schodach przeciwpożarowych... :hm: z Adą to jak nie wysłano go na siłkę, to mógł ją poznać w parku albo w sklepie, ona często jedzie na rowerku sobie po zakupy, więc mogło się rozpadać i mógł ją podrzucić autem... albo rozjechać, różnie bywa :idk:
[Profil]
  MULTI: scott, elf, wolfie, joey, fin, nora, gal, lea, maia, perry, ada

Ethelbert B. Mayfield

Lives in
fallen cloud

w Berrylane od dawna

programista, UX designer

jestem nerdem

Wysłany: 2019-11-10, 22:48   

Ethelbert B.

Mayfield

27 yo

190 cm

Anko, to typowy Ethelbert na randce, tak sądzę :lol: I nie wiem, co Mems robi obecnie ze swoim życiem, ale w sumie to niech idą kiedyś na randkę, co? :/ Będzie fajnie. Albo może naprawić jej komputer i nie będzie przy tym rzucał chamskich i stereotypowych uwag o blondynkach, o ile ona nie będzie robiła tego o nerdach :/ Nadal mu nie znalazłam dziewczyny odpowiedniej, więc chyba uznam, że jednak już jej nie ma (pewnie sobie ją wymyślił, hehs), to może chodzić na randki, co nie :/ /
A siostrę wiadomo, że kocha, całe szczęście on ma w sobie dużo miłości, więc na wszystkie siostry wystarczy.

Pyrka, no nie wiedziałam w sumie, nie jestem chyba jednak najlepszym szpiegiem i ogarniaczem. Z Leanne mi w sumie pasuje wszystko, tj można to połączyć. Poznali się w sklepie z elektroniką, są sąsiadami, mógł jej się laptop rozwalić i jej pomógł zrobić coś z niczego i poskładał go ogólnie do kupy i w sumie to się lubią, czasem jej coś tam ogarnie i jeśli nie będzie bałaganić, to jak będzie siedzieć na tych schodach, to ją do środka wpuści, żeby była mniej widoczna i żeby wilka nie złapała, czy coś :hm: A z Adą, to możemy zacząć w sumie od jakiegoś wjechania pod koła, może, bo jednak Ethelbert radzi sobie z życiem, ale nie ma co się oszukiwać, on raczej nie zatrzymuje się na ulicy i nie zaprasza obcych do auta z dobrego serca, bo nie ma takich umiejętności społecznych. Więc żeby wgl zagadać, to ona serio by mu pod koła musiała wjechać mniej lub bardziej z któregokolwiek z nich winy, chociaż najpewniej przez wiatr, bo jak nie od dziś wiadomo, to wiatr jest właśnie najgorszy :hm:

[Profil]

Nora Faraday

Lives in
fallen cloud

w Berrylane od zawsze, z przerwą kilkuletnią

poprawia błędy w gazecie i zaczyna pisać swoje własne bazgroły

jest zen i założyła się z Timem żeby pracował w sekstelefonie

Wysłany: 2019-11-11, 00:08   

Noreen

Faraday

-

26 yo

168 cm

Pyrka, no nie wiedziałam w sumie, nie jestem chyba jednak najlepszym szpiegiem i ogarniaczem. Z Leanne mi w sumie pasuje wszystko, tj można to połączyć. Poznali się w sklepie z elektroniką, są sąsiadami, mógł jej się laptop rozwalić i jej pomógł zrobić coś z niczego i poskładał go ogólnie do kupy i w sumie to się lubią, czasem jej coś tam ogarnie i jeśli nie będzie bałaganić, to jak będzie siedzieć na tych schodach, to ją do środka wpuści, żeby była mniej widoczna i żeby wilka nie złapała, czy coś :hm: A z Adą, to możemy zacząć w sumie od jakiegoś wjechania pod koła, może, bo jednak Ethelbert radzi sobie z życiem, ale nie ma co się oszukiwać, on raczej nie zatrzymuje się na ulicy i nie zaprasza obcych do auta z dobrego serca, bo nie ma takich umiejętności społecznych. Więc żeby wgl zagadać, to ona serio by mu pod koła musiała wjechać mniej lub bardziej z któregokolwiek z nich winy, chociaż najpewniej przez wiatr, bo jak nie od dziś wiadomo, to wiatr jest właśnie najgorszy :hm:

No i spoczko, jeden mi pasuje, dwa się zobaczy :hm: <2 :ninja:
[Profil]
  MULTI: elf, perry, wolfie, gal, joey, scott, fin, ada, maia, callie, lea

Memory Sinclair

Lives in
auburn pine houses

w Berrylane od zawsze

płacą jej za bycie no-lifem

lubi podejmować najgorsze decyzje

Wysłany: 2019-11-17, 00:26   

Memory

Sinclair

I'm going off the rails on a crazy train!

27 yo

175 cm

Anko, to typowy Ethelbert na randce, tak sądzę :lol: I nie wiem, co Mems robi obecnie ze swoim życiem, ale w sumie to niech idą kiedyś na randkę, co? :/ Będzie fajnie. Albo może naprawić jej komputer i nie będzie przy tym rzucał chamskich i stereotypowych uwag o blondynkach, o ile ona nie będzie robiła tego o nerdach :/ Nadal mu nie znalazłam dziewczyny odpowiedniej, więc chyba uznam, że jednak już jej nie ma (pewnie sobie ją wymyślił, hehs), to może chodzić na randki, co nie :/ /
A siostrę wiadomo, że kocha, całe szczęście on ma w sobie dużo miłości, więc na wszystkie siostry wystarczy.

Mem jak najbardziej chętnie pójdzie na randkę! Ona lubi męskie towarzystwo... być może nawet nieco za bardzo, heh :lol: i chociaż zazwyczaj zgrywa totalną blondynkę i faktycznie lubi dowcipy o nerdach, to sama najgłupsza nie jest - branża informatyczna trochę ich oboje łączy, bo Mem jest z zawodu programistką ^^ nie zmienia to jednak faktu, że uważa informatyków za nerdów... tak, siebie też xDDD ale no, można z jakąś randką zrobić eksperyment :hihi:

[Profil]
  MÓW MI: anko
MULTI: aidan, billie, john, kayleigh, rhys, stevie, wyatt

Elfriede B. Millington

Lives in
auburn pine houses

w Berrylane od prawie zawsze

marnuję się w korpo

kocham ciastka

Wysłany: 2019-11-22, 21:43   

Elfriede B.

Millington

jedzenie jest dobre na wszystko

27 yo

155 cm

Pyrka, oooki, dobrze! :hihi:

Anko, dobrze, pięknie mi to pasuje! Myślę, że będzie to bardzo ciekawy eksperyment, muszę tylko pozbyć mu się baby, ale że i tak jej nie ma, to trudno nie będzie :lol:

I ask you one last time, did I hold you too tight?
    Did I not let enough light in?

[Profil]
MULTI: Ephraim, Ethelbert, Erlantz

[ ODPOWIEDZ ]