menu


Poprzedni temat «» Następny temat
URODZINOWY PLEBISCYT ZŁOTYCH JAGÓD
Autor Wiadomość
Berrylane


Wysłany: 2019-12-02, 18:54   URODZINOWY PLEBISCYT ZŁOTYCH JAGÓD
  
Berrylane


urodzinowa loża
Już wkrótce upłyną dwa lata odkąd powstało Berrylane i tradycyjnie z tej okazji oddajemy w wasze dłonie specjalną, rozszerzoną edycję loży zasłużonych! Kategorii jest sporo, możliwości do wykazania się także, dlatego zachęcamy wszystkich, by poświęcili kilka minut na wypełnienie poniższego kodu. Doceńcie pracę swoją lub innych graczy, świętujcie z nami i pamiętajcie, że za wygraną w loży czekać będą na was dość miłe nagrody :cool:

W jaki sposób przebiega okres nominacji? Od dzisiaj do 6 grudnia (włącznie) możecie nominować dowolnych graczy w poniższych kategoriach. Nie liczy się tutaj ilość napisanych postów ani staż, jaki postać ma na Berrylane – możecie nominować nawet własne konto, jeżeli czujecie, że zasługuje na wyróżnienie! Po zakończeniu tego etapu na forum pojawi się specjalna ankieta, która rozstrzygnie ostateczny pojedynek zgłoszonych postaci.
Przypominamy, że:
- zgłaszana postać musi posiadać rangę aktywnej;
- w danej kategorii można nominować maksymalnie dwie osoby/dwie pary/dwie grupy osób;
- nie trzeba nominować w każdej kategorii - te, na które nie ma się pomysłu, można pominąć.

PS: Uprzedzając wasze pytania - tym razem postanowiłyśmy etap nominacji rozpocząć wcześniej, by w okresie świątecznym każdy mógł poświęcić się sprawom prywatnym, poszukiwaniom prezentów i spędzaniu czasu z rodziną. Tym samym sposobem listę laureatów poznamy w dniu rocznicy Berrylane <33


Kod:
Kategoria &#8212; postacie

[b]kim possible:[/b]
[b]spider man:[/b]
[b]courage the cowardly dog:[/b]
[b]looney tunes:[/b]
[b]justice league:[/b]
[b]south park:[/b] 
[b]scooby doo, where are you:[/b]
[b]foster&#8217;s home for imaginary friends:[/b]
[b]dexter&#8217;s laboratory:[/b]
[b]johnny bravo:[/b]
[b]dora the explorer:[/b]
[b]clifford&#8217;s puppy days:[/b]
[b]happy tree friends:[/b]
[b]bojack horseman:[/b]
[b]family guy:[/b]
[b]teenage mutant ninja turtles:[/b]
[b]gravity falls:[/b]
[b]totally spies:[/b]
[b]spongebob squarepants:[/b]
[b]futurama:[/b]
[b]tabaluga:[/b] 

Kategoria &#8212; pary

[b]pinky and the brain:[/b] 
[b]lilo & stich:[/b]
[b]total drama island:[/b]
[b]tom and jerry:[/b]
[b]phineas and ferb:[/b]
[b]powerpuff girls:[/b]

Kategoria &#8212; grupy

[b]smurfs:[/b]
[b]simpsons:[/b]
[b]disney's adventures of the gummi bears:[/b]
[b]muppet babies:[/b]
[b]penguins of madagascar:[/b]

Kategoria &#8212; użytkownicy

[b]mickey mouse:[/b]
[b]franklin:[/b]
[b]adventure time:[/b]
[b]yogi bear:[/b]
[b]duck tales:[/b]
[b]life with louie:[/b]
[b]bob the builder:[/b]
[b]pokemon:[/b]
[b]reksio:[/b]
[b]big mouth:[/b]
[b]watership down:[/b]
[b]rick and morty:[/b]KATEGORIA: POSTACIE

najlepsza postać żeńska - kim possible
  Wszyscy znamy tę szczególną panią, która na forum pojawia się naprawdę często. Jej losy nie są nam obce, a jej imię i nazwisko od dawna pełni już rolę symbolu tego forum. Nie oszukujmy się - bez jej obecności Berrylane nie byłoby już tym samym miejscem. To jak, kto według ciebie jest najlepszą postacią damską?

najlepsza postać męska - spider man
  Tego pana nie trzeba nikomu przedstawiać - kojarzy go każdy, bez względu na to, czy jest stałym bywalcem forum, czy dopiero się na nim pojawił. Zna go także niemalże każda postać, bo pan ten ma na swoim dorobku naprawdę niezliczoną ilość odbytych rozgrywek. Co tu dużo mówić - w tej kategorii nominujemy najlepszą postać męską.

chojrak - courage the cowardly dog
  Kategoria dla postaci, która niczego się nie boi. Jest nieustraszona niczym zawodnik MMA po trzech piwach, wszyscy chowają się za jej plecami, a czasami jej pozorna odwaga sprawia, że finalnie kończy z niesamowitą ilością kłopotów. Co, macie już kogoś w głowie? Śmiało, napiszcie jego imię i nazwisko!

imprezowicz - looney tunes
  Dzisiaj tylko wino. Jutro - trochę wódki, ale naprawdę, tylko trochę! W weekend jak zwykle piwo, ale na tym koniec. Zero alkoholu, zero imprez. Taka wstrzemięźliwość w przypadku tej postaci trwa jednak maksymalnie tydzień, bo potem znów zagląda do kieliszka i gości na każdej imprezie, jaka organizowana jest w mieście.

prawo i porządek - justice league
  Kategoria dla najlepszego stróża prawa, któremu nic nie umknie. Niekoniecznie musi posiadać odznakę, bo wtykanie nosa w nie swoje sprawy sprawia mu przyjemność, nawet, jeśli nie dostaje za to pieniędzy! Znasz postać, która nigdy nie schodzi ze służby, uwielbia węszyć i wszystko wydaje się jej podejrzane? Jednak przy tym z pewnością uratowałaby życie twojej postaci, jeśli ta znalazłaby się w tarapatach.

czarny charakter - south park
  Wydawać by się mogło, że ta postać jest zupełnie taka, jak ty - miła, serdeczna, przyjazna. A jednak wystarczy jej jeden uśmiech, by zrozumieć, że mówiąc ci "cześć" planuje tak naprawdę, jak cię zabić. Co prawda ciężko jej cokolwiek udowodnić, ale mógłbyś się założyć, że w swojej piwnicy skrywa niejednego trupa. Poza tym wcale taka miła nie jest - po kilku wspólnie spędzonych minutach możesz śmiało określić ją wszelkimi negatywnymi cechami.

detektyw - scooby doo, where are you
  To, co dla ciebie wydaje się częścią codziennego, nudnego życia, ta postać odbiera jako tajne ukryte znaki, próbę zatuszowania prawdy i wskazanie, że nic nie jest takim, na jakie wygląda. Teorie spiskowe to dla niej chleb powszedni, a doszukiwanie się we wszystkim ukrytych intencji to nieodzowna część jej natury. I chociaż czasem wywracasz oczyma w odpowiedzi na jej podejrzenia, z całą pewnością nigdy nie nudzisz się w jej towarzystwie. I kto wie, może ta postać ma rację?

samotnik - foster’s home for imaginary friends
  Postać niezależna, która nie potrzebuje nikogo do szczęścia. A tak przynajmniej wmawia sobie i wszystkim dookoła. Miasteczkowy samotnik, który zdecydowanie woli własne towarzystwo od szalonych imprez i zawsze odwołuje wszelkie plany, by siedzieć samotnie w domu.

wynalazca - dexter’s laboratory
  Wszyscy zgodnie możemy przyznać, że ta postać jest najmądrzejsza w całym Berrylane. Jej inteligencja przejawia się nie tylko w wynalazkach, które tworzy w swoim tajnym laboratorium, ale też w zwykłych, codziennych sprawach. To właśnie do niej zadzwoniłbyś, gdyby popsułby ci się kran lub samochód, to właśnie od niej zażyczyłbyś sobie porady, w kwestii problemu, z którym sam sobie nie radzisz.

uwodziciel (on) - johnny bravo
  Na pewno każdy z Was kojarzy mężczyznę, który nie może odpędzić się od kobiet. Ba! Może nawet sam je do tego zachęca swoim czarującym uśmiechem i otwartymi drzwiami od sypialni? Jeśli kojarzycie pana do którego idealnie pasuje ten opis to koniecznie nominujcie go w tej kategorii. Chyba zasługuje na jakieś wyróżnienie za te wszystkie łóżkowe podboje. Z naciskiem na chyba.

uwodzicielka (ona) - dora the explorer
  Ona piękna, młoda. On, piękny i młody. O, i kolejny równie przystojny! A potem jeszcze jeden, i jeszcze... W Berrylane jest za dużo przystojnych facetów, co? Innymi słowy w tej kategorii szukamy dziewczyny, która zmienną jest i bardzo szybko wymienia swoje obiekty zainteresowania na nowsze modele. Znacie kogoś takiego? Świetnie, dajcie Nam o tym znać.

friendzone - clifford’s puppy days
  To, że pewna postać wodzi tęsknym wzrokiem za swoim najlepszym przyjacielem (najlepszą przyjaciółką), dostrzega każdy, tylko nie jej obiekt westchnień. Minuta ciszy dla przyjaciela poległego we friendzonie, a później szybka nominacja, bo ktoś na pewno przyszedł wam teraz do głowy!

pechowiec - happy tree friends
  Ta osoba jest mistrzem w odnajdywaniu problemów tam, gdzie ich nie ma. Tutaj złamie nogę, tam zbije kubek. Gdy zapomni zabrać z domu parasol, akurat pada deszcz, a gdy wkłada bluzę - słońce świeci bez opamiętania. Kłopoty to jej drugie imię, bo choćby nie wiadomo jak się starała, nie potrafi zdjąć z siebie klątwy, którą bez wątpienia ktoś kiedyś na nią rzucił.

dramaturg - bojack horseman
  Zbił się wazon, a ta szczególnie strachliwa postać już założyła, że nadciąga koniec świata. Naprawdę często jest tak przerażona, że z najmniejszego kłopotu potrafi zrobić zadymę stulecia. Panikuje, wyolbrzymia, płacze - a to wszystko tylko po to, by następnego dnia uznać, że faktycznie przesadziła. Dramaty to jej chleb powszedni, ale nie czepiajmy się jej już - taki jest po prostu jej urok.

głowa rodziny - family guy
  Rozsądek, odwaga, otwartość, serdeczność... To zaledwie kilka cech, które charakteryzują tę postać. Niekoniecznie pochodzi z wielodzietnej rodziny, ale zdecydowanie tak się zachowuje. Staje na czele za każdym razem, gdy na horyzoncie pojawiają się jakieś problemy i stara się własną piersią ocalić przed nimi swoich najbliższych. Wszystkich traktuje jak swoje młodsze rodzeństwo, o które trzeba dbać z należytą troską.

wieczny zawodnik - teenage mutant ninja turtles
  Wszyscy znamy tę jedną postać, która zawsze musi być we wszystkim pierwsza, prawda? Jest w stanie pokłócić się dosłownie o wszystko, zawsze przy tym uznając, że jedynie ona ma rację. Jest więc najmądrzejsza, najzdolniejsza, najsprytniejsza i ogólnie... taka naj, że aż czasem lepiej jej zejść z drogi, by nie psuć sobie humoru.

tajemnicza dusza - gravity falls
  Niby się znacie, niby rozmawiacie, niby się odwiedzacie, a jednak tak naprawdę niewiele wiesz o tej konkretnej osobie. Ma jakieś tajemnice, jakieś sekrety i tak bogatą historię, że aż grzech byłoby przejść obok niej bez zadania kilku pytań. Niestety nigdy nie otrzymałeś od tej osoby żadnych konkretnych odpowiedzi i gdyby się nad tym zastanowić, tak naprawdę nic o niej do dzisiaj nie wiesz.

prześladowca - totally spies
  Ta osoba mogłaby zostać nazwana miejscową plotkarą - wie o wszystkich dosłownie wszystko, a może nawet nieco więcej, niż oni sami. W dodatku możesz spotkać ją dosłownie wszędzie, co niby powinno być normalne, skoro to małe miasto, ale... Chyba coś jest na rzeczy. Czasem naprawdę wygląda na to, że jedyną pracą tej osoby jest śledzenie innych i spisywanie ich sekretów w specjalnym notesiku.

wieczne dziecko - spongebob squarepants
  Wiek w przypadku tej postaci nie ma znaczenia, bo choćby miała już sto lat, nadal zachowywałaby się jak małe dziecko. Kaprysi, marudzi, tupie nogą i płacze zawsze wtedy, gdy coś nie idzie po jej myśli. Potrzebuje przy tym kogoś, kto ją poprowadzi przez życie, bo jak to tak, samemu, w pojedynkę, bez pomocy?

duchy przeszłości - futurama
  Przeszłość nieraz o sobie przypomina, ale zdecydowanie zdrowiej byłoby skupić się na teraźniejszości. Problem polega jednak na tym, że ta biedna osoba nie jest w stanie uwolnić się od kilku traumatycznych przeżyć, których niegdyś doświadczyła. Wspomnienia nawiedzają ją niczym duchy, a ona nie ma pojęcia jak sobie z nimi poradzić. Żyje więc wciąż przeszłością, zapominając o tym, że jej życie rozgrywa się tu i teraz.

bohater - tabaluga
  Prawdziwy superbohater nie nosi peleryny. Ta postać z całą pewnością nie wygląda jak ktoś, komu mógłbyś powierzyć swoje życie, ale gdy dopadają cię problemy to właśnie ona jest tą jedną osobą, która się od siebie nie odwraca. Nie tylko na bok odsuwa swoje zmartwienia, ale i skutecznie radzi sobie z pokonaniem twoich potworów. Można powiedzieć, że za wszelką cenę - nawet wtedy, gdy sama nie kończy przez to zadowolona.


KATEGORIA: PARY

najlepsza para (otp) - pinky and the brain
  Ta jedna para, których losy śledzisz z zapartym tchem, odświeżając co chwilę stronę z nadzieją na kolejny post. Wiesz, że są sobie przeznaczeni i nawet jeśli w tym momencie oni sami o tym nie wiedzą i zapierają się rękami i nogami, to ty masz pewność - to na pewno jest miłość.

powinni być razem - lilo & stich
  Para, między którą widać chemię, która pasuje do siebie idealnie, ale z niewiadomych przyczyn nie jest razem, choć wszyscy jej kibicujemy i chcemy, by w końcu się zeszli.

najgorsza para - total drama island
  Niekiedy bywa tak, że w pary łączą się ludzie, którzy kompletnie do siebie nie pasują. Oni nie muszą tego wiedzieć, ale ty masz pewność. Nie powinni ze sobą być z różnych względów, ale jakimś cudem oni sami jeszcze tego nie rozgryźli. Pomóż im przejrzeć na oczy i nominuj w tej kategorii parę, która powinna czym prędzej się rozstać.

wrogowie - tom and jerry
  Jak monotonne byłoby życie bez kogoś, w kogo można porzucać mięsem? Na taki układ rzeczy zdecydowanie nie mogą ponarzekać pary nominowane przez Was w tej kategorii! Ich relacja jest tak pełna negatywnych emocji, awantur i wzajemnego uprzykrzania sobie życia, że z ręką na sercu można stwierdzić jedno - ci dwoje się nienawidzą.

bromance - phineas and ferb
  Jak podaje Wikipedia, bromance to bliska, emocjonalna, nieseksualna relacja pomiędzy dwoma lub więcej mężczyznami. Jest głębsza i bardziej intymna niż przyjaźń! W tej kategorii nominujemy wyłącznie mężczyzn, których relacja nie jest do końca taką zwyczajną przyjaźnią.

girl power - powerpuff girls
  Dziewczyny górą, wiadomo! Mówi się, że nie ma piękniejszej przyjaźni nad tę kobiecą. Jeśli któreś babskie szaleństwa wyjątkowo zapadły ci w pamięć, to idealne miejsce, by je tutaj nominować.


KATEGORIA: GRUPY

swingersi - smurfs
  Trójkąty, kwadraty, pięciokąty... W odniesieniu to tej grupy osób ciężko mówić o monogamii, ale także ciężko jest wybrać, kto z kim powinien stworzyć udany związek. No bo... z jednej strony kibicujesz tej konkretnej dwójce, ale z drugiej twierdzisz, że z tamtą trzecią osobą ta pierwsza wyglądałaby naprawdę uroczo. Czy jest więc sens się ograniczać? Może te osoby naprawdę potrafiłby zbudować zdrowy i cudowny związek nie we dwie, a trzy, cztery lub pięć osób?

najlepsza rodzina - simpsons
  Niektórzy mówią, że z rodziną najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciu. Ile w tym prawdy? Z naszymi forumowymi rodzinkami bywa różnie; czasem się nienawidzimy, czasem kochamy. Czasem łączą nas więzy krwi, a czasem rodzinę wybieramy sobie sami. Jedno jest jednak pewne - lepiej rodzinę mieć, niż jej nie mieć.

przyjaciele od kieliszka - disney's adventures of the gummi bears
  Przyjaciół można podzielić na kilka kategorii. Tych prawdziwych, tych fałszywych i tych, z którymi zawzięcie opróżniasz kolejny kieliszek. Nie muszą być ze sobą aż tak blisko, bo następnego dnia i tak o wszystkim zapomną. A szkoda, bo pewnie mieliby co wspominać.

paczka przyjaciół - muppet babies
  Grupa nie do zdarcia, są ze sobą na dobre i złe, zawsze mogą na siebie liczyć. Nieważne czy dotyczy to wspólnego wyjścia na zakupy, planów na weekend czy zakopania ciała w ogródku za domem. Najlepsi przyjaciele, którzy wyciągną się z każdego dołka (tego psychicznego i tego więziennego, wink wink).

teorie spiskowe - penguins of madagascar
  Postacie, które się nawzajem napędzają na różne teorie spiskowe, szukają razem duchów, ufo, paranormalnych zjawisk. Może być to para osób lub większa grupa, która wyjątkowo zachwyca się miejskimi legendami Berrylane.


KATEGORIA: UŻYTKOWNICY

najelpszy gracz - mickey mouse
  Każdy z nas potrafi bez najmniejszego zastanowienia wskazać najbardziej aktywnego gracza na forum. Osobę, która zawsze chętnie przygarnie nowe wątki, która ma głowę pełną pomysłów i która — co tu dużo mówić — stała się już żywym symbolem tego forum. Kto według was zasługuje więc na miano najlepszego gracza?

przyjazna dusza - franklin
  Najbardziej pomocny i serdeczny użytkownik tego forum. Zawsze skory do pomocy i pokierowania w razie problemu, od którego bije wręcz pozytywna energia. Wiesz o kim mowa? Idealnie, nominuj go do tej kategorii!

najlepszy pisarz - adventure time
  Znacie kogoś, kto pisze tak ładne posty, że nadawałyby się do wydania w formie książki? A może kojarzycie kogoś, kto używa tak pięknych słów, że aż boicie się z nim pisać, żeby nie wypaść gorzej? Jeśli tak to śmiało, nominujcie tą osóbkę w tej kategorii, bo to jest jednak ważna sprawa i trzeba jakoś wynagrodzić użytkownika, który najładniej pisze!

komediant - yogi bear
  Na pewno istnieje osoba, której posty zawsze wywołują uśmiech na twojej twarzy. Jej posty pełne są trafnych porównań i sformułowań, których nie sposób nie docenić, prawda?

najdłuższe posty - duck tales
  Kategoria dla autorów, których posty zawsze rozciągają się na tysiące słów, ale nigdy nie tracą przy tym na wartości. To idealny moment na to, żeby docenić ich starania i czas wkładany w pisanie tych postowych epopei.

nolife - life with louie
  Osoba, którą najczęściej widzisz na forum. Wchodzisz rano, jest. Wchodzisz podczas przerwy w pracy, jest. Zdarza się, że i w środku nocy to właśnie ją możesz spotkać na forum.

mistrz multikont - bob the builder
  W kontach tego użytkownika pogubiłeś się już dawno temu? Masz wrażenie, że co rusz dochodzą mu nowe, ale mimo to nadal jest tak samo aktywnym, pełnym pomysłów graczem? Świetnie, w takim razie możesz docenić jego głowę pełną pomysłów nominacją w tej kategorii.

król sb - pokemon
  Mały, gadatliwy i jakże żywotny żuczek, którego najczęściej widzisz na sb. Czasem masz ochotę go przycisnąć, ale wiesz, że bez niego byłoby nudno.

najlepsze kreacje - reksio
  Z pewnością potrafisz wskazać osobę, której każdy kolejny pomysł na postać wprawia cię w zachwyt. Ciekawy sposób przedstawienia postaci, porywająca historia, wspaniałe poszukiwania. Może pora docenić jej wyobraźnię i nominować ją w tej kategorii?

szybkie posty - big mouth
  Wszyscy znamy tę jedną osobę, która odpisuje na posty z prędkością światła. Wystarczy jej niecały kwadrans, by móc wyczarować nowego, porządnego posta. I podczas gdy ona co chwile świętuje bycie na czysto, ty możesz jedynie o tym pomarzyć - przynajmniej na tyle długo, jak długo trwać będzie wasza rozgrywka.

dramaturg - watership down
  Co wyróżnia z tłumu naszego "człowieka dramę"? Bynajmniej nic negatywnego - cechuje go tak wysoka wrażliwość, że zerkając na napisane przez niego posty możemy być pewni doznania kilku silnych wzruszeń. Umiejętnie gra na naszych emocjach nie tylko podczas wspólnych rozgrywek, ale i w ogólnej prezencji swojej osoby. Kto choć raz nie chciał mu przesłać wirtualnego uścisku?

naukowiec - rick and morty
  W tej kategorii doceniamy osobę, która lubi uchodzić za forumowego mądrale. Zdarza jej się wymądrzać na shoutboxie i z chęcią poucza wszystkich w swoich postach, ale nikt nie ma jej tego za złe. Znacie taką osobę?


  
[Profil]
 
 
dagny bowden


Lives in
fallen cloud

w Berrylane od urodzenia z przerwą


pracuje jako weterynarz w tutejszej klinice

od wszelkich romansów trzyma się z daleka

Wysłany: 2019-12-02, 19:48   
  
Dagny

  
bowden

  

  

  

  

  


  
And there's a part of me wishing that you were standing here with me but now my mind is moving down the road

  
26 yo

  
164 cm

  


Kategoria — postacie

kim possible: Billie Marvel, Safiya Breckenridge
spider man: Vince Ellington, Jacob Wardwell
courage the cowardly dog: Rowan Mackenzie, Lorna Lanaghan
looney tunes: Stella Lanaghan, Erlantz Lanaghan
justice league: Theodore Emerson, Connor Faraday
south park: Deborah Beresford, Raine Somerset
scooby doo, where are you: Floyd Branson, Camelia Canavan
foster’s home for imaginary friends: Toby Marvel, Erlantz Lanaghan
dexter’s laboratory: Lavender Wakefield, Parker Emerson
johnny bravo: Irving Heathertonl, Rhys Emerson
dora the explorer: Rowan Mackenzie, Celia Lewis
clifford’s puppy days: Lou Steinfeld, Vince Ellington ups, lofki
happy tree friends: Lilianne Walker, Rory Marvel
bojack horseman: Jalena Mayfield, Jaasmine Mayfield
family guy: Lorna Lanaghan total <3 Kayleigh Heatherton
teenage mutant ninja turtles: Aidan Ackermann, Timothy Ellington
gravity falls: Toby Marvel, Stella Lanaaghan
totally spies: Oliver Griffin, Memory Sinclair
spongebob squarepants: Johnny Goodwynne
futurama: Oliver Griffin, Jaacob Wardwell
tabaluga: Aidan Ackermann!!! Theo Emerson

Kategoria — pary

pinky and the brain: Maxwell Galloway i Billie Marvel <3 Lorna Lanaghan i Parker Emerson
lilo & stich: Cornelia Powell i Robin Emerson, Theo Emerson i Lou Steinfeld
total drama island: Noah Faraday i Celia Lewis, Vince Ellington i Marcy Bowden
tom and jerry: Jacob Wardwell i Maxwell Galloway, Billie Marvel i Dodie Marvel
phineas and ferb: Elio Leonelli i Aidan Ackermann, Booker Flanagan i Colter Faraday
powerpuff girls: Baby Hemingway i Cora Braxton, Rory Marvel i Raine Somerset

Kategoria — grupy

smurfs: Annie Allen, Mike Allen, Mallory Baker, Sullivan Barnes oraz Baby Hemingway, Colter Faraday i Astrid Reinhart
simpsons: Millington, Hargreeves
disney's adventures of the gummi bears: Stella Lanaghan i Erlantz Lanaghan, Timothy Ellington i Aidan Ackermann
muppet babies: Penny Mayfield i Wesley Westwood :lol: iii Lorna Lanaghan z Elfriede Millington
penguins of madagascar: Floyd Branson, Wyatt Harlowe, Camelia Canavan i Bowie Lanaghan eh

Kategoria — użytkownicy

mickey mouse: Panda (Jacob Wardwell), Anko (Stevie Mayfield)
franklin: ejmi (Vince Ellington), yang (Lorna Lanaghan)
adventure time: ejmi (Vince Ellington), Panda (Jacob Wardwell)
yogi bear: Anko (Aidan Ackermann), Jola (Eddie Raymond)
duck tales: ejmi (Vince Ellington), Patka (Ephraim Heatherton)
life with louie: Lilka (Lilianne Walker)
bob the builder: Ada (Raine Somerset), Panda (Jacob Wardwell)
pokemon: Lilka (Lilianne Walker), Ania (Willow Taylor-Wolfhart)
reksio: Maja (Colter Faraday), ejmi (Vince Ellington)
big mouth: Lilka!!!! (Lilianne Walker), Florin Bowden
watership down: ejmi (Oliver Griffin), Ada (Stella Lanaghan)
rick and morty: Anko (Stevie Mayfield), Lilka (Lilianne Walker)
_________________
  
[Profil]
  MÓW MI: aneczka
MULTI: sienna / leonard / clyde / boyd / neal / dusty / bowie / maureen
 
Colter Faraday


Lives in
white log mews

w Berrylane od około 2 lat


rozważa karierę miejscowego menela

na dnie serwują niezłe drineczkiWysłany: 2019-12-02, 19:52   
  
Colter

  
Faraday

  

  

  

  

  


  
I have a bad feeling about this

  
33 yo

  
183 cm

  


Kategoria — postacie

kim possible: Lilianne Walker, Arizona Faraday
spider man: Caesar Flanagan, Caleb Rogers
courage the cowardly dog: Noah Faraday, Kara Belfrey
looney tunes: lou steinfeld, clyde faraday
justice league: arizona faraday, lou steinfeld
south park: deborah beresford, nora faraday
scooby doo, where are you: astrid reinhart, tessa allen
foster’s home for imaginary friends: parker emerson, elfred blackwell
dexter’s laboratory: samantha flanagan, paisley mayfield
johnny bravo: neal heatherton, boniface emerson
dora the explorer: lou steinfeld, jasmine mayfield xdd
clifford’s puppy days: astrid reinhart, lou steinfeld, nie znam się, sorry
happy tree friends: wesley westwood, lilianne walker
bojack horseman: reese mayfield, paisley mayfield
family guy: ellen hargreeves, jasmine mayfield
teenage mutant ninja turtles: deborah beresford
gravity falls: astrid reinhart, eddie raymond
totally spies: lou steinfeld, bridy campbell
spongebob squarepants: rhys emerson, sienna mayfield
futurama: deborah beresford, felicity millington
tabaluga: baby hemingway, robin emerson

Kategoria — pary

pinky and the brain: maya belfrey & frankie harvey, aidan ackermann & paisley mayfield
lilo & stich: lou steinfeld & celia lewis, eddie raymond & lilianne walker hihi
total drama island: dodie & leo marvel
tom and jerry: dagny bowden & aidan ackermann, wesley westwood & raine somerset
phineas and ferb: wesley westwood & colter faraday, noah faraday & caleb rogers
powerpuff girls: celia lewis & lou steinfeld, baby hemingway & cora braxton

Kategoria — grupy

smurfs: lou steinfeld & jasmine mayfield & theo emerson, aidan ackermann & paisley mayfield & clyde faraday hehehehohoho
simpsons: Marvel
disney's adventures of the gummi bears: celia lewis & lou steinfeld, billie & leo marvel
muppet babies: caleb rogers & tessa allen & cora braxton
penguins of madagascar: caleb rogers & tessa allen

Kategoria — użytkownicy

mickey mouse: jolka (kara belfrey), lilka (lilianne walker)
franklin: lilka (lilianne walker), panda (jacob wardwell)
adventure time: lilka (lilianne walker), anko (stevie mayfield)
yogi bear: anko (stevie mayfield), paula (gal ellington)
duck tales: paula (wolfgang hargreeves), maya belfrey
life with louie: jolka (kara belfrey), lilka (lilianne walker)
bob the builder: anka (dagny bowden), cyc (hayden lyons)
pokemon: lilka (lilianne walker), willow taylor-wolfhart
reksio: patka (ephraim heatherton), ejmi (vince ellington)
big mouth: paula (finley bowden), farrah mackenzie
watership down: lilka (lilianne walker), różal (dodie marvel)
rick and morty: jolka (kara belfery), willow taylor-wolfhart
_________________
  
[Profil]
  MÓW MI: Maja
MULTI: Darcy, Elio, Floyd, Holden, James, Julian, Rue, Theo
 
rowan mackenzie


Lives in
fallen cloud

w Berrylane od narodzin, z przerwą


leczy zwierzaki

brzuch jej rośnieWysłany: 2019-12-02, 21:06   
  
rowan

  
mackenzie

  

  

  

  

  


  
Baby, I don't need dollar bills to have fun tonight. I love cheap thrills!

  
33 yo

  
163 cm

  


Kategoria — postacie

kim possible: Lilianne Walker, Dagny Bowden
spider man: Ephraim B. Heatherton, Theodore Emerson
courage the cowardly dog: Jasper Marvel, Celia Lewis
looney tunes: Dagny Bowden, Ephraim B. Heatherton
justice league: Denver Hargreeves, Maya Belfrey
south park: Jasper Marvel
scooby doo, where are you: Dusty O'Leary, Dodie Marvel
foster’s home for imaginary friends: Lilianne Walker
dexter’s laboratory: Neal Heatherton
johnny bravo: Clyde Faraday, Theo Emerson
dora the explorer: Lavender Wakefield
clifford’s puppy days: Ephraim B. Heatherton, Stevie Mayfield
happy tree friends: Jasmine Mayfield, Cornelia Powell
bojack horseman: Dusty O'Leary, Jasmine Mayfield
family guy: Noelle Wolfhart, Sienna Mayfield
teenage mutant ninja turtles: Jasper Marvel, Marlene Dawson
gravity falls: Lilianne Walker, Parker Emerson
totally spies: Eddie Raymond
spongebob squarepants: Boyd Emerson, Jasmine Mayfield
futurama: Erlantz B. Lanaghan, Jamie Mackenzie
tabaluga: Lavender Wakefield, Lorna Lanaghan

Kategoria — pary

pinky and the brain: Cornelia Powell & Robin Emerson, Sienna Mayfield & Booker Flannagan
lilo & stich: Noelle Wolfhart & Casper Haggstorm, Paisley Mayfield & Clyde Faraday
total drama island: Ellen Hargreeves & Wofgang Hargreeves, Fallon Kingsley & Leo Marvel
tom and jerry: Dagny Bowden & Timothy Ellington
phineas and ferb: Rufus Melbourne & Ephraim B. Heatherton,
powerpuff girls: Dusty O'Leary & Kayleigh Heatherton, Celia Lewis & Lou Steinfeld

Kategoria — grupy

smurfs: Paisley Mayfield & Aidan Ackermann & Clyde Faraday
simpsons: Lanaghan, Emerson

Kategoria — użytkownicy

mickey mouse: Lilianne Walker (Lilka), Kara Belfrey (Jolka)
franklin: Kara Belfrey (Jolka), Stevie Mayfield (Anko)
adventure time: Lilianne Walker (Lilka), Vince Ellington (Ejmi)
yogi bear: Elfreide B. Millington (Patka), Stevie Mayfield (Anko)
duck tales: Elfreide B. Millington (Patka), Nicole Parrish (Amazon)
life with louie: Dagny Bowden (Aneczka), Lilianne Walker (Lilka)
bob the builder: Stevie Mayfield (Anko), Perry Schumway
pokemon: Lilianne Walker (Lilka), Stevie Mayfield (Anko)
reksio: Colter Faraday (Maja), Vince Ellington (Ejmi)
big mouth: Lilianne Walker (Lilka), Dagny Bowden (Aneczka)
watership down: Lorna Lanaghan (Yang), Lilianne Walker (Lilka)
rick and morty: Elfreide B. Millington (Patka), Willow Taylor-Wolfhart (mj)
  
[Profil]
  MÓW MI: panda
MULTI: jacob + reszta
 
Lilianne Walker


Lives in
white log mews

w Berrylane od zawsze


Gdy Bóg patrzy gram w kościele, gdy nie patrzy przynoszę alkohol...

A nocami modlę się o kogoś, kogo chcę przed sobą uchronić.Wysłany: 2019-12-02, 22:45   
  
Lilianne

  
Walker

  

  

  

  

  


  
It's okay... I wouldn't choose me either.

  
25 yo

  
170 cm

  


Kategoria — postacie

kim possible: Billie Marvel, Baby Hemingway
spider man: Jacob Wardwell, Colter Faraday
courage the cowardly dog: Elio Leonelli, Johnny Goodwynne
looney tunes: Dagny Bowden, Poppy Wakefield
justice league: Josh Taylor Jr, Callie Langdon
south park: Kara Belfrey, Julian Harrington
scooby doo, where are you: Bowie Lanaghan, Wyatt Harlowe
foster’s home for imaginary friends: Elio Leonelli, Jacob Wardwell
dexter’s laboratory: Rhys Emerson, Ethelbert B. Mayfield
johnny bravo: Miles Appleby, Irving Heatherton
dora the explorer: Dagny Bowden, Raine Somerset
clifford’s puppy days: nikt tak nie wodzi wzrokiem jak Theodore Emerson :hihi:
happy tree friends: Maddie Melbourne, Bridy Campbell
bojack horseman: Vivienne Hastings, Memory Sinclair
family guy: Penny Mayfield, Billie Marvel
teenage mutant ninja turtles: Marlene Dawson, Kara Belfrey
gravity falls: Parker Emerson, Booker Flanagan
totally spies: Eddie Raymond, Marlene Dawson
spongebob squarepants: Boyd Emerson, Jalena Mayfield
futurama: Reese Mayfield, Dusty O'Leary
tabaluga: Jacob Wardwell, Craig Melbourne

Kategoria — pary

pinky and the brain: Hugo Lanaghan & Maddie Melbourne, Penny Mayfield & Wesley Westwood
lilo & stich: Ellen Hargreeves & Nicole Parrish, Josephine Goldrise & Dawsey Blackwell
total drama island: Dagny Bowden & Aidan Ackermann
tom and jerry: Julian Harrington & Camellia Canavan, Vince Ellington & Booker Flanagan
phineas and ferb: Wesley Westwood & Colter Faraday, Timothy Ellington & Aidan Ackermann
powerpuff girls: Rowan Mackenzie & Lorna Lanaghan, Baby Hemingway & Finley Bowden

Kategoria — grupy

smurfs: Baby Hemingway, Colter Faraday & Astrid Reinhart, Aidan Ackermann, Paisley Mayfield & Clyde Faraday
simpsons: Mayfield i Heathertony
disney's adventures of the gummi bears: Eddie Raymond i denko od butelki
muppet babies: Dagny Bowden & Jacob Wardwell, Stevie Mayfield & Freddie Tucker
penguins of madagascar: Floyd Branson, Wyatt Harlowe, Camelia Canavan i Bowie Lanaghan

Kategoria — użytkownicy

mickey mouse: Adson (Raine Somerset) i Majkens (Colter Faraday)
franklin: Yang (Lorna Lanaghan), Patka (Ephraim B. Heatherton)
adventure time: Anko (Stevie Mayfield), Maja (Colter Faraday)
yogi bear: Anko kurła tylko jeden komik! Nie byde pisała postaci, Anko Ankowicz bawi mnie na każdym koncie. No i Jolka! Jolka jak pierdolnie to też w moje wysublimowane poczucie satyry. Dziękuję bardzo.
duck tales: Patka (Ethelbert B. Mayfield), Kama (Arizona Faraday)
life with louie: Maja (Colter Faraday), Jolka (Kara Belfrey)
bob the builder: Adson (Raine Somerset), Cyc (Hayden Lyons)
pokemon: Jolka (Kara Belfrey), Aneczka (Dagny Bowden)
reksio: Maja (Colter Faraday), Ejmi (Vince Ellington)
big mouth: Jolka (Kara Belfrey), Paula (Finley Bowden)
watership down: Panda (Jacob Wardwell), Maja (Colter Faraday)
rick and morty: Panda (Jacob Wardwell), Anko (Stevie Mayfield)
_________________
[Profil]
  MÓW MI: Lilka
MULTI: Jasmine, Lavender, Camellia, Peony, Francis & Maxwell
 
Deonne Oldman


Lives in
capitol hill

w Berrylane od kilku miesięcy


zaczęła pisać książkę

w tej kwestii nadal sobie nie radzi

Wysłany: 2019-12-02, 23:04   
  
Deonne

  
oldman

  

  

  

  

  


  
He love his mind a lot and I love filling my heart with light.

  
31 yo

  
163 cm

  


Kategoria — postacie

kim possible: paisley mayfield, penny mayfield
spider man: leonard marvel, parker emerson
courage the cowardly dog: raine somerst, callum belfrey
looney tunes: billie marvel, rowan mackenzie
justice league: christian osbourne, giną flanagan
south park: deborah beresford, arizona faraday
scooby doo, where are you: maya belfrey, noah faraday
foster’s home for imaginary friends: colter faraday, deborah beresford
dexter’s laboratory: parker emerson, finely bowden
johnny bravo: boyd emerson, maxwell galloway
dora the explorer: farrah mackenzie, dagny bowden
clifford’s puppy days: vince ellington, clyde faraday
happy tree friends: lorna lanaghan, lou steinfeld
bojack horseman: adelaide lynos, dusty o'leary
family guy: darcy hargreeves, rhys emerson
teenage mutant ninja turtles: dagny bowden, aidan ackermann
gravity falls: mathias hargreeves, ethan blanchard
totally spies: gal ellington, fiona millington
spongebob squarepants: aidan ackermann, marshall walton
futurama: oliver griffin, popy wakefield
tabaluga: marcy bowden, rory marvel

Kategoria — pary

pinky and the brain: tessa allen & caleb rogers, samantha flanagan & rocky mayfair
lilo & stich: clyde faraday & paisley mayfield, holden marvel & resse mayfield
total drama island: dodie marvel & leo marvel ech
tom and jerry: -
phineas and ferb: wesley westwood & holden marvel, caleb rogers & noah faraday
powerpuff girls: paisley mayfield & dagny bowden, cora braxton & baby hemingway

Kategoria — grupy

smurfs: aidan ackermann & paisley bowden & clyde faraday, baby hemingway & colter faraday & julian harrington
simpsons: mackenzie
disney's adventures of the gummi bears: holden marvel & wesley westwood, nooren faraday & timothy ellington
muppet babies: samantha flanagan & cesar flanagan & rocky mayfair, caleb rogers & noah faraday & olivia marvel
penguins of madagascar: caleb rogers & tessa allen

Kategoria — użytkownicy

mickey mouse: maja (colter faraday) ada (raine somerst)
franklin: lillka (lilliane walker)
adventure time: paul. (farrah mackenzie), patka (erlantz lanaghan)
yogi bear: anko (stevie mayfield) cyc (hayden lynos)
duck tales: paul. (farrah mackenzie), ethan blanchard
life with louie: lilka (lilliane walker) paula (finley bowden)
bob the builder: aneczka (dagny bowden) anko (stevie mayfield)
pokemon: lillka (lilliane walker) jola (kara belfrey)
reksio: panda (jalena mayfield)
big mouth: paul. (farrah mackenzie) paula (finely bowden)
watership down: ejmi (oliver griffin), maya belfrey
rick and morty: anko (stevie mayfield), martyna (parker emerson)
  
[Profil]
  MÓW MI: r.
MULTI: boniface | bronwyn
 
Lou Steinfeld


Lives in
magnolia flats

w Berrylane od daaaaaaawna


pracuje bez wytchnienia żeby utrzymać małe mieszkanie

powinna zostać zakonnicąWysłany: 2019-12-03, 01:35   
  
Lou

  
Steinfeld

  

  

  

  

  


  
and suddenly - the dreams started chasing me

  
25 yo

  
167 cm

  


sorka za minusy, nie chciałam powtarzać ;(


Kategoria — postacie

kim possible: Cora Braxton, Olivia Marvel
spider man: Caleb Rogers, Colter Faraday
courage the cowardly dog: Floyd Branson, Billie Marvel
looney tunes: Celia Lewis, Theodore Emerson :lol:
justice league: Parker Emerson, Gemma Sullivan
south park: Dagny Bowden, Elio Leonelli
scooby doo, where are you: Nora Faraday, Francis Marvel
foster’s home for imaginary friends: Elfred Blackwell, Gilbert Navarro
dexter’s laboratory: Darcy Hargreeves, Billie Marvel
johnny bravo: Colter Faraday, Julian Harrington
dora the explorer: Gemma Sullivan, Nora Faraday
clifford’s puppy days: Fred Millington, Floyd Branson, Hugo Lanaghan
happy tree friends: Wolfgang Hargreeves, Rhys Emerson
bojack horseman: Penny Mayfield, Parker Emerson
family guy: Olivia Marvel, Tessa Allen
teenage mutant ninja turtles: Elio Leonelli, Julian Harrington
gravity falls: Floyd Branson, Raine Somerset
totally spies: Deonne Oldman, Finley Bowden
spongebob squarepants: Wolfgang Hargreeves, Jasmine Mayfield
futurama: Elfred Blackwell, Adelaide Lyons
tabaluga: Connor Faraday, Paisley Mayfield

Kategoria — pary

pinky and the brain: Fallon Kingsley & Leonard Marvel, Caleb Rogers & Tessa Allen
lilo & stich: Cora Braxton & Boyd Emerson, Wolfgang Hargreeves & Jolly Goldrise
total drama island: Penny Mayfield & Wesley Westwood :) Celia Lewis & Noah Faraday
tom and jerry: Colter & Nora Faraday, Kara Belfrey & Finley Bowden
phineas and ferb: Hugo Lanaghan & Noah Faraday :lol:
powerpuff girls: Bridy Campbell & Lou Steinfeld, Paisley Mayfield & Dagny Bowden

Kategoria — grupy

smurfs: Ellen Hargreeves & Nicole Parrish & Wolfgang Hargreeves & Jolly Goldrise
simpsons: -
disney's adventures of the gummi bears: Elio Leonelli & Elfred Blackwell
muppet babies: Floyd Branson & Lou Steinfeld & Robin Emerson & Francis Marvel ;(
penguins of madagascar: -

Kategoria — użytkownicy

mickey mouse: Anu (Caleb Rogers), Cole (Tessa Allen)
franklin: Maja (Colter Faraday), różal (Dodie Marvel)
adventure time: Ada (Gemma Sullivan), nowaczek (Parker Emerson)
yogi bear: Anu (Celia Lewis), Cyc (Jolly Goldrise)
duck tales: Ada (Raine Somerset), Paula (Finley Bowden)
life with louie: -
bob the builder: Cyc (Hayden Lyons), Paula (Finley Bowden)
pokemon: -
reksio: Anu (Caleb Rogers), Ada (Raine Somerset)
big mouth: aneczka (Dagny Bowden)
watership down: nowaczek (Parker Emerson)
rick and morty: -
[Profil]
  MÓW MI: na pewno nie zośka
MULTI: 50% forum
 
Noah Faraday


Lives in
white flower valley

w Berrylane od zawsze


Studiuje i pracuje z umarlakami

Ma swoje postanowienie noworoczne wobec LivWysłany: 2019-12-06, 15:20   
  
Noah

  
Faraday

  

  

  

  

  


  
If I let go of your hand, I let go of a part of myself.

  
21 yo

  
178 cm

  


W większości moi faworyci już nominowani, więc za wiele tego nie będzie ;(

Kategoria — postacie

kim possible: Frankie Harvey, Rowan Mackenzie
spider man: Connor Faraday
courage the cowardly dog: Jacob Wardwell
foster’s home for imaginary friends: Erlantz Lanaghan
happy tree friends: Arizona Faraday
futurama: Erlantz B. Lanaghan, Colter Faraday


Kategoria — pary

total drama island: Booker Flanagan & Sienna Mayfield
tom and jerry: Colter & Nora Faraday (choć wierzę, że rodzinna miłość jest... w głębi!)


Kategoria — grupy

simpsons: Faraday


Kategoria — użytkownicy

mickey mouse: Anu (Caleb Rogers)
adventure time: Amazon (Rocky Mayfair)
duck tales: Amazon (Rocky Mayfair)
_________________
[Profil]
 
 
Josh Taylor Jr.


Lives in
fallen cloud

w Berrylane od urodzenia


nieudolnie pilnuje porządku w Berrylane

może to czas poszukać sobie dziewczyny?

Wysłany: 2019-12-06, 15:43   
  
Josh Junior

  
Taylor

  

  

  

  

  


  
Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder.

  
29 yo

  
187 cm

  


coś może się powtarzać, bo nie chce mi się sprawdzać wcześniejszycch nominacji :faint:


Kategoria — postacie

kim possible: Kara Belfrey :niedowiarek: , Maxinne Flanagan
spider man: John Goodwynne, Hayden Lyons
courage the cowardly dog: Billie Marvel, Lavender Wakefield
looney tunes: Billie Marvel, Neal Heatherton
justice league: Callie Langdon, Josh Taylor Jr.
south park: Maxwell Galloway, Wes Westwood :lol:
scooby doo, where are you: Callie Langdon, Noelle Wolfhart
foster’s home for imaginary friends: Lilianne Walker, Colter Faraday
dexter’s laboratory: Hayden Lyons, Rhys Emerson
johnny bravo: Neal Heatherton, Scott Henderson
dora the explorer: Annie Allen, Dagny "Żyję Jak Zakonnica" Bowden
clifford’s puppy days: Wolfgang Hargreeves, Dusty O'Leary
happy tree friends: Maia Langford, Jasmine Mayfield
bojack horseman: Finley Bowden, Christian Osbourne
family guy: Marlene Dawson, Holden Marvel
teenage mutant ninja turtles: Finley Bowden, Gina Flanagan
gravity falls: Mathias Hargreeves, Jacob Wardwell
totally spies: Marlene Dawson, Bridy Campbell
spongebob squarepants: Billie Marvel, Wyatt Harlowe
futurama: Elio Leonelli, Ethan Blanchard
tabaluga: Theodore Emerson

Kategoria — pary

pinky and the brain: Callum i Kara Belfrey, Wolfgang i Ellen Hargreeves
lilo & stich: Colter Faraday i Gemma Sullivan
total drama island: Annie Allen i Mike Heatherton
tom and jerry: Billie Marvel i Maxwell Galloway
phineas and ferb: Noah Faraday i Caleb Rogers, Caesar Flanagan i Noah Faraday
powerpuff girls: Poppy Walefield i Lavender Wakefield

Kategoria — grupy

smurfs: Lilianne Walker & Eddie Raymond & Jacob Wardwell :lol:
simpsons: Ellington, Lyons
disney's adventures of the gummi bears: Ginevra Jones & Sheldon Lyons
muppet babies: -
penguins of madagascar: -
[Profil]
  MULTI: Annie, Eddie, Ellen, Evan, Julie, Kara, Mike
 
Maia langford


Lives in
auburn pine houses

w Berrylane od około jedenastu lat


jest strażakiem, gasi pożary, ściąga koty z drzew

i kradnie ozdoby z okolicznych ogródków

Wysłany: 2019-12-06, 16:37   
  
maia

  
langford

  

  

  

  

  


  
`

  
28 yo

  
170 cm

  


Ok, wielu z moich faworytów już poleciało, wiec dodaje osoby, które zapracowały dzielnie przez ostatni rok na wyróżnienia <3 Sorka za skreślenia, ale od wczoraj rozpisuje sobie na raty i wyżej mi podkradli nominacje :lol: Dla przejrzystości podkreśliłam ludki, no i wstawię już, bo znowu mi pokradną :/

Kategoria — postacie

kim possible: no jak nie może tutaj być jeszcze Kary Belfrey? :/ ale skoro Jola już o siebie zadbała, to poza tym dorzucę też Tessę Allen, bo dużo postów fabularnych i zasłużyła <2 A do tego jeszcze dodam Bree Hanningan
spider man: tutaj też pokieruje się podobną zasadą i dodam najaktywniejszych panów, czyli Hayden A. Lyons i Noah Faraday + Connor Faraday, bo to dwójka super kochanych braci fabularnie, polecam :lol: OKEJ OSTATECZNIE Timothy Ellington jeszcze, ok :lol:
courage the cowardly dog: Baby Hemingway, totalnie :lol: i Ginevra Jones, pewnie chlała z Huntsem i nawet nie zauważyła :roll:
looney tunes: chociaż kusi Gin znów, to dla odmiany dam jednak Timothy Ellington :lol: :hm: i Sheldon Lyons, bo lubi imprezować :lol:
justice league: no chyba będzie jeszcze Colter Faraday, skoro wszystko było przykrywką :hm: (co było już w poście to nie spoiler? :hm: ) i brakuje mi tu też w nominacjach Frankie Campbell :hm:
south park: hmm, Colter Faraday i Ginevra Jones :hm:
scooby doo, where are you:trochę się dziwię, że nikt jeszcze go nie dał, ale ofc Eddie Raymond i Jolly Goldrise, bo to szaleniec mały :hm:
foster’s home for imaginary friends: Sekani Dulcete, Gina Flanagan :hm:
dexter’s laboratory: Fiona Millington, Wesley Westwood :hm:
johnny bravo: Jacob Wardwell, Ephraim Heatherton
dora the explorer: Ginevra Jones, Dodie Marvel :hm: (i znów, Arizona też ciągle z innym, ale niestety, już się nie zmieści :< )
clifford’s puppy days: no Fred </3 ale że RIP, tooooo Clementine Potter iiii w sumie Florin Bowden, bo to chyba dwustronne :lol: :lol:
happy tree friends: JOLENE GOLDRISE, bez wątpienia okej :lol: i Maze Hargreeves też z tego co pamiętam ciapą bywa... :hm:
bojack horseman: Lilianne Walker :lol: i Arizona Faraday, również :lol:
family guy: Connor Faraday <3 i Holden Marvel
teenage mutant ninja turtles: hm, naczelny narcyz Berrylane, czyli Hayden Lyons na pewno :lol: i Samantha Flanagan :hm:
gravity falls: Crystal Marlowe, Oliver Griffin
totally spies: Josh Taylor Jr, Colter Faraday :lol:
spongebob squarepants: Jolene Goldrise, Lou Steinfeld :hm:
futurama: Julie Ellington ;( Toby Marvel też ma swoje demony ;(
tabaluga: Kara Belfrey i Frankie Campbell

Kategoria — pary

pinky and the brain: jestem mocno rozdarta, bo skoro mam wskazać najbardziej odświeżaną i śledzoną parę na forum, to jest tylko jeden szip na forum, którego gry mają setki wyświetleń, a w najpopularniejszych grach po 1300-1500 (jak raz ci się rzuci w oczy 800, to porównujesz :lol: ), i to jest Hayden i Fin :idk: I czemu nie ma tutaj Kary i Calluma też nie wiem, to w końcu miłość aż po grób. Czyjś.... :lol: :lol: + Julie & Howard, bo sporo przeszli, a są kjut
lilo & stich: hmmmm, oczywiście Olivia i Noah :/ Darcy i Maeve też, ok, ok.
total drama island: Astrid & Colter, bo wciąż kocha Baby :/ więc nawet te z moich postaci, które ich szipują, wolą żeby mieli czyste konto :lol: i nie wiem, Jasmine i Theo? :hm: skoro kocha Lou, to chyba tak :hm: ale mogę się gubić :lol:
tom and jerry: Kara Belfrey i cały świat (poza Callumem) musi znów powalczyć o złoto <3 i dam też Baby i Astrid, bo to zawsze zabawne czytać jak Zosia sama po sobie ciśnie :lol: :lol:
phineas and ferb: :lol: Colter jaki przyjacielski, ale będzie on i Hayden jeszcze, no i jeszcze :hm: :hm: Erlantz & Dawsey też mi mignęli, więc oni jako numer dwa
powerpuff girls: Jolene & Rory :hm: :hm: Olivia & Tessa :hm:

Kategoria — grupy

smurfs: Marshall & Gina & Camellia mi mignęli :hm: no i Darcy & Maeve & Lou
simpsons: Allen mi tu jeszcze brakuje :hm:
disney's adventures of the gummi bears: Baby & Julian :hm: Scott i Ginevra też często chleją i się przyjaźnią :hm:
muppet babies: Caleb & Noah, Tessa & Olivia
penguins of madagascar: Eddie Reymond & jego szalona głowa, Jolene Goldrise & jej szalona głowa :lol:

Kategoria — użytkownicy

ok tu mi się masa powtórzyła, więc tylko uzupełnię o kilka osób <2

mickey mouse: (Ejmi) Vince Ellington i Timothy Ellington <2
franklin: Anu, Cyc <2
adventure time: to też dorzucę Anu i tym razem Rory (Yang)
yogi bear: Timothy Ellington :lol: :lol: i Vince, czyli Ejmi <2
duck tales: Cyc i Timothy tu także, bo resztę powymieniano :lol:
life with louie: (Z.) Ephraim, Jasper
bob the builder: XDDDDDDDDDDDD ktoś coś mówił? :lol: :lol: :lol: ale tak na serio, to dorzucam Cole za te wszystkie pochowne multi, których nigdy nie pamiętam i potem mylę kto jest z kim, no i Sheldon Lyons, bo szanuje start na pełnej ilości na forum :lol: :lol:
pokemon: nie wiem, bo nie mam czasu śledzić, trzeba posty pisać, a siedząc w sb się nie da :<
reksio: Jolka, Cyc
big mouth: Anu, Ejmi
watership down: Zosia, no i Cyc, bo baby ma super wrażliwe, wbrew pozorom :hihi:
rick and morty: Kama (Arizona Faraday) i dam też Amazon, bo Sekani to super mądrala :lol: :lol:
  
[Profil]
  MULTI: nora, briony, elf, callie, joey, gal, perry, ada, fin, scott, leanne, wolfie
 
Vince Ellington


Lives in
fallen cloud

w Berrylane od urodzenia


obrazy maluję, dzieci animuję, z Marcy randkuję

a z Rory planuję jak tu sztuką podbić świat

Wysłany: 2019-12-06, 17:41   
  
Vincent

  
Ellington

  

  

  

  

  


  
dream loud!

  
23 yo

  
175 cm

  


nie chciałam się powtarzać, więęęc... wiecie, rozumiecie :lol:

Kategoria — postacie

kim possible: Stella Lanaghan, Lorna Lanaghan
spider man: Boyd Emerson
looney tunes: Maze Hargreeves
justice league: Leanne Followill
johnny bravo: Jasper Marvel
dora the explorer: Gina Flanagan
clifford’s puppy days: Chandler Dawson
family guy: Josh Taylor Jr
gravity falls: Adelaide Lyons, Gemma Sullivan
spongebob squarepants: Stevie Mayfield
futurama: Leopold Wolfhart

Kategoria — pary

lilo & stich: Dusty O'Leary & Irving Heatherton, Rowan Mackenzie & Ephraim B. Heatherton
powerpuff girls: Adelaide Lyons & Marcy Bowden, Sienna Mayfield & Lavender Wakefield

Kategoria — grupy

smurfs: Chandler Dawson & Fallon Kingsley & Leonard Marvel
simpsons: Melbourne
muppet babies: Dagny Bowden & Lorna Lanaghan & Paisley Mayfield

Kategoria — użytkownicy
właściwie wszystkie moje typy już nominowane, brakuje mi tylko:

mickey mouse: Aneczka (Dagny Bowden)
_________________

  i can't accept we're growing older but i guess that's
  just the way it has to be, i wondered how you still
  remembered me
[Profil]
  MÓW MI: ejmi
MULTI: Oliver | Toby | Noelle | Marlene | Dan | Maisie
 
Ephraim B. Heatherton


Lives in
auburn pine houses

w Berrylane od prawie zawsze


chirurg dziecięcy bez nerki

życie się skomplikowało i nie wie, co robić

Wysłany: 2019-12-06, 19:50   
  
Ephraim B.

  
Heatherton

  

  

  

  

  


  
How You doin'?

  
35 yo

  
190 cm

  


Niestety będę zapewne się powtarzać mocno, ale uzupełniłam sobie w pracy i wrzucam gotowca, proszę o wybaczenie :faint:

Kategoria — postacie

kim possible: Lilianne Walker, Rowan Mackenzie
spider man: Jacob Wardwell, Rufus Melbourne
courage the cowardly dog: Kara Belfrey, Lorna Lanaghan
looney tunes: Stella Lanaghan, Memory Sinclair
justice league: Josh Taylor Jr., Maya Belfrey
south park: Nora Faraday
scooby doo, where are you: Eddie Raymond, Leanne Followill
foster’s home for imaginary friends: Stella Lanaghan, Jasper Marvel
dexter’s laboratory: Lavender Wakefield, Sekani Ducette
johnny bravo: Neal Heatherton, Irving Heatherton
dora the explorer: Gemma Sullivan, Dagny Bowden
clifford’s puppy days: Clyde Faraday,
happy tree friends: Lilianne Walker, Adelaide Lynos
bojack horseman:Paisley Mayfield, Finley Bowden
family guy: Lorna Lanaghan, Jalena Mayfield
teenage mutant ninja turtles: Finley Bowden,
gravity falls:Gemma Sullivan, Colter Faraday
totally spies: Oliver Griffin,
spongebob squarepants: Jolly Goldrise,
futurama: Elio Leonelli, Elfred Blackwell
tabaluga: Paisley Mayfield, Lorna Lanaghan

Kategoria — pary

pinky and the brain: Sienna Mayfield & Booker Flanagan, Lilianne Walker & Jacob Wardwell
lilo & stich: Rowan Mackenzie & Ephraim Heatherton :roll: , Lilianne Walker & Jacob Wardwell
total drama island: Ellen Hargreeves & Wofgang Hargreeves
tom and jerry: Nora Faraday & Will Melbourne
phineas and ferb:Hayden Lyons & Scott Henderson, Ephraim Heatherton & Rufus Melbourne
powerpuff girls: Dagny Bowden & Paisley Mayfield

Kategoria — grupy

smurfs: Baby Hemingway & Colter Faraday & Astrid Reinhart
simpsons: Lanaghan, Wakefield
muppet babies: Dagny Bowden & Paisley Mayfield & Lorna Lanaghan

Kategoria — użytkownicy

mickey mouse: Jacob Wardwell (Panda), Lilianne Walker (Lilka)
franklin: Kara Belfrey (Jolka), Colter Faraday (Maja)
adventure time: Jacob Wardwell (Panda), Vince Ellington (Ejmi)
yogi bear: Stevie Mayfield (Anko), Timothy Ellington
duck tales: Arizona Faraday (Kama), Vince Ellington (Ejmi)
life with louie: Dagny Bowden (Aneczka), Lilianne Walker (Lilka)
bob the builder: Raine Somerset (Ada), Finley Bowden (Paula)
pokemon: Lilianne Walker (Lilka), Gina Flanagan
reksio: Colter Faraday (Maja)
big mouth: Lilianne Walker (Lilka), Finley Bowden (Paula)
watership down: Colter Faraday (Maja), Jacob Wardwell (Panda)
rick and morty: Lilianne Walker (Lilka), Gina Flanagan
_________________

  YOU'VE LOST A PART OF YOUR MIND, A PART THET'S HARD TO DEFINE.
  I'M TRYNA HELP YOU WITH YOUR SUPEREGO.
[Profil]
  MÓW MI: Patka
MULTI: Elfriede, Ethelbert, Erlantz
 
raine somerset


Lives in
auburn pine houses

w Berrylane od trzech lat


thank you

nextWysłany: 2019-12-06, 22:23   
  
Raine

  
Somerset

  

  

  

  

  


  
I'm like chardonnay, get better over time. Heard you say I'm not the baddest, bitch, you lie

  
26 yo

  
170 cm

  


jak się będą powtarzać to z góry sorki, mam papkę zamiast mózgu

Kategoria — postacie

kim possible: sekani ducette, maddie melbourne
spider man: chandler dawson, rhys emerson
courage the cowardly dog: dagny bowden, maze hargreeves
looney tunes: billie marvel, colter faraday
justice league: lorna lanaghan, floyd branson
south park: cornelia powell, jasper marvel
scooby doo, where are you: chandler dawson, floyd branson
foster’s home for imaginary friends: erlantz lanaghan, deborah beresford
dexter’s laboratory: neal heatherton, jacob wardwell
johnny bravo: clyde faraday, jasper marvel
dora the explorer: lou steinfeld, gina flanagan
clifford’s puppy days: floyd branson, ethan blanchard
happy tree friends: jalena mayfield, paisley mayfield
bojack horseman: jasmine mayfield, rory marvel
family guy: penny mayfield, arizona faraday
teenage mutant ninja turtles: jasper marvel, cornelia powell
gravity falls: camellia canavan, deonne oldman
spongebob squarepants: clyde faraday, jolly goldrise
futurama: stella lanaghan, erlantz lanaghan
tabaluga: leopold wolfhart, floyd branson

Kategoria — pary

pinky and the brain: leopold & willow wolfhart
lilo & stich: lou steinfeld & theodore emerson
tom and jerry: olivia marvel & celia lewis :lol:
phineas and ferb: timothy ellington & aidan ackermann

Kategoria — grupy

simpsons: lanaghan, marvel
disney's adventures of the gummi bears: robin emerson & ellen hargreeves :lol:
penguins of madagascar: chandler dawson & fallon kingsley

Kategoria — użytkownicy

adventure time: maddie melbourne
yogi bear: ejmi (marlene dawson)
duck tales: patka (ephraim heatherton)
pokemon: anko, lilson
reksio: maja, zosia
big mouth: lilson
watership down: każde multi ejmi

<33
_________________
[Profil]
  MÓW MI: kotlet
MULTI: cora, paisley, maxinne, fallon, gemma, miles, stella, robin
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 7